SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mikołaj Wójcik dyrektorem corporate affairs w Provident Polska, odeszła Patrycja Rogowska-Tomaszycka

Dyrektorem corporate affairs Provident Polska został Mikołaj Wójcik, dotychczas dyrektor ds. relacji zewnętrznych Jego stanowisko przejmuje z kolei Maciej Szczepaniuk.

Mikołaj Wójcik i Maciej Szczepaniuk Article

Zmiana wiąże się z rezygnacją Patrycji Rogowskiej-Tomaszyckiej ze stanowiska dyrektora corporate affairs i członka zarządu firmy.

Mikołaj Wójcik awansuje w Provident Polska

Mikołaj Wójcik na swoim stanowisku zarządza pracą całego departamentu corporate affairs.

Ponadto Karolina Łuczak awansowała na stanowisko dyrektorki biura prasowego i komunikacji wewnętrznej i wciąż pełni funkcję rzeczniczki prasowej. Łuczak pracuje w firmie już prawie 10 lat i zarządza komunikacją zewnętrzną, wewnętrzną i operacyjną oraz obszarem sustainability.

Maciej Szczepaniuk awansował na stanowisko dyrektora ds. relacji zewnętrznych. W Providencie od 2020 roku odpowiada za obszar public affairs, utrzymując i rozwijając relacje z interesariuszami.

Patrycja Rogowska-Tomaszycka formalnie rozstaje się z Providentem 15 listopada. Wcześniej, do 2012 r. pracowała w departamencie prawnym Konfederacji Lewiatan, gdzie odpowiadała za prowadzenie projektów legislacyjnych m.in. dla branży finansowej, tytoniowej oraz medialnej. Była dyrektorem corporate affairs w International Personal Finance.

Dołącz do dyskusji: Mikołaj Wójcik dyrektorem corporate affairs w Provident Polska, odeszła Patrycja Rogowska-Tomaszycka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl