SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MiniMax czeka na nowe scenariusze

Konkurs na oryginalny scenariusz filmowy

Już po raz drugi kanał MiniMax ogłasza konkurs na oryginalny scenariusz filmowy. W tym roku tematem pracy konkursowej jest "Świat wokół nas". Nagrodą główną jest realizacja filmu na podstawie zwycięskiego scenariusza.

Stacja MiniMax zachęca wszystkie dzieci i nastolatki w wieku od 7 do 16 lat do udziału w konkursie na napisanie oryginalnego scenariusza na temat "Świat wokół nas". Ideą konkursu jest zainteresowanie młodych, zdolnych ludzi sztuką filmową. Na podstawie zwycięskiej pracy zostanie wyprodukowany krótki film, który będzie wyemitowany na antenie kanału MiniMax. Trójka najlepszych scenarzystów zostanie zaproszona na XXII Międzynarodowy Festiwal Młodego Widza "Ale Kino" w Poznaniu w charakterze jurorów dziecięcych.

Zasady konkursu:

- prace powinny mieć formę scenariusza
- objętość scenariusza nie powinna przekraczać dwóch stron A4
- tematem scenariusza powinien być "Świat wokół nas"
- prace powinny zostać dostarczone do 30 kwietnia br.

Gotowe prace należy przesyłać drogą mail'ową: minimax@cplus.com.pl lub pod adres: Canal + Cyfrowy Sp. z o.o. Skrytka pocztowa 177 00-959 Warszawa z dopiskiem "MiniMax - scenariusz".

Konkurs będzie trwał do 30 kwietnia br. Rozwiązanie nastąpi 5 maja br.

W ubiegłym roku nagrodzono pracę Piotra Kuświka z Wrocławia. Na podstawie napisanego przez niego scenariusza powstał film pt. "Wóz z węglem". Film ten był emitowany na antenie MiniMax.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MiniMax czeka na nowe scenariusze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl