SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Potrzebna agencja do kampanii dotyczącej energetyki jądrowej

Ministerstwo Klimatu i Środowiska wybierze w przetargu agencję, która zajmie się ogólnopolską kampanią dotyczącą energetyki jądrowej - dowiedziały się Wirtualnemedia.pl.

Przetarg dotyczy zaplanowania, przygotowania, realizacji oraz monitorowania ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej nt. energetyki jądrowej, której głównym celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat energetyki jądrowej oraz zbudowanie stabilnego oraz świadomego poziomu akceptacji społecznej dla energetyki jądrowej. 

Wybrana w nim przez resort klimatu agencja zajmie się też m.in. działaniami z zakresu media relations, przygotuje wkład na dedykowaną stronę www, zajmie się publikacją artykułów sponsorowanych w prasie, przeprowadzi kampanię internetową. Będzie też odpowiadać za produkcję materiałów edukacyjnych w postaci filmów popularno-naukowych lub animowanych, produkcję telewizyjnych, radiowych i internetowych spotów informacyjno-edukacyjnych, przygotuje, wyprodukuje i zleci emisję audycji radiowych.

Kampania ma się odbyć w okresie od 13 sierpnia do 9 grudnia br. 

Resort zaznacza, że przewiduje możliwość unieważnienia postępowania jeżeli środki, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 16 maja. 

Dołącz do dyskusji: Potrzebna agencja do kampanii dotyczącej energetyki jądrowej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
Jak powiedziała Pani Minister prąd można uzyskiwać z prądu, więc po co elektrownia atomowa.
odpowiedź