SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus rusza z nową Mistrzowską Ofertą. Skorzystają z niej też firmy

Operator sieci Plus wprowadza nowość: Mistrzowską Ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Od czwartku, 17 sierpnia klienci mogą kupić dwa abonamenty w cenie jednego i dwa smartfony w cenie jednego. Okazją są Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, a także 25- lecie wspierania polskiej siatkówki. Obie promocje: abonamentową i sprzętową można łączyć.

Fot.Materiały nadesłaneArticle

Mistrzowska Oferta Plusa dla klientów indywidualnych pozwala kupić dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł lub 69 zł miesięcznie. Każdy, kto zdecyduje się na ofertę za 69 zł miesięcznie otrzyma dwa abonamenty z pakietem 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a w dodatku także dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Z oferty za 69 zł miesięcznie mogą skorzystać nowi klienci Plusa, osoby przechodzące z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty na kartę.

Kto natomiast zdecyduje się na tańsze rozwiązanie, czyli ofertę za 59 zł miesięcznie otrzyma w tej cenie dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Plus daje również dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Mistrzowska Oferta za 59 zł/mies. została przygotowana dla klientów Plusa, którzy równocześnie kupią albo przedłużą inny abonament głosowy za min. 39 zł/mies. lub internet (mobilny/światłowodowy) za min. 19 zł/mies. Z oferty tej skorzystać mogą także klienci Polsat Box, którzy równocześnie kupią lub przedłużą usługę Polsat Box za min. 20 zł/mies.

Co nowego Plus proponuje dla firm?

Operator przygotował również Mistrzowską Ofertę dla firm: dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie lub 59 zł + VAT miesięcznie.

Z oferty za 59 zł + VAT miesięcznie mogą skorzystać nowi klienci Plusa, wszyscy przenoszący numer, a także osoby przechodzące z oferty MIX czy prepaid na abonament. Ofertę mogą dokupić także obecni abonenci Plusa. W ofercie tej klienci znajdą dwa abonamenty w cenie jednego ze wspólnym pakietem 140 GB, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz Disney+ w prezencie na rok.

Z kolei Mistrzowska Oferta za 49 zł + VAT miesięcznie obejmuje tych, którzy są już klientami Plusa. W tej cenie klienci otrzymują dwa abonamenty z 60 GB do wspólnego korzystania, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Mistrzowską Ofertę dla przedsiębiorców za 49 zł + VAT miesięcznie mogą wybrać osoby, które jednocześnie kupią albo przedłużą wybrany abonament głosowy za min. 49 zł + VAT/mies. lub internet (mobilny/światłowodowy) za min. 15,44 zł + VAT/mies.

Dwa smartfony w cenie jednego

Plus wraca też z ofertą z dwoma smartfonami w cenie jednego. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB. Zakup dwóch smartfonów w cenie jednego można połączyć z abonamentową Mistrzowską Ofertą.

Cena zestawu Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wyniesie łącznie 1599,04 złotych (+ VAT); 1 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 133,17 zł (+ VAT) miesięcznie. Z kolei duet Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB dostępny jest za 1 zł na start (+ VAT) oraz w 12tu ratach po 149,83 zł (+ VAT) miesięcznie – całkowity koszt zakupu wyniesie 1798,96 zł (+ VAT).

Z okazji 25-lecia wspierania polskiej siatkówki przez Plusa cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Klienci Plusa mogą odebrać 25 dodatkowych gigabajtów internetu za każdy wygrany przez polskie reprezentacje mecz w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn.

W ub.r. koszty operacyjne Polkomtela, operatora sieci telekomunikacyjnej Plus, wzrosły o 11,5 proc., dużo mocniej od przychodów, a koszty obsługi zadłużenie podskoczyły ponad trzykrotnie, przez co zysk netto zmalał z 1,46 mld do 589,4 mln zł. Po sprzedaży spółki infrastrukturalnej liczba pracowników telekomu zmalała o jedną piątą.

Dołącz do dyskusji: Plus rusza z nową Mistrzowską Ofertą. Skorzystają z niej też firmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl