SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mitraszewski, Kamińska, Podolak, Albierski i Ofmański w radzie programowej Związku Firm Public Relations

Do nowego składu rady programowej Związku Firm Public Relations zostali wybrani Przemysław Mitraszewski z Lighthouse Consultants (jako przewodniczący), Katarzyna Kamińska z Havas PR, Tomasz Podolak z Linkleaders, Tomasz Albierski z Komunikacja Plus i Norbert Ofmański z On Board PR.

Członków rady programowej powołało walne zgromadzenie członków Związku Firm Public Relations w tajnym głosowaniu. Wszyscy zostali wybrani na dwuletnią kadencję.

Rada jest organem kontrolnym związku i składa się z przynajmniej trzech członków. Do jej kompetencji należy kontrolowanie całokształtu działalności zarządu, składanie wniosku do walnego zgromadzenia członków w kwestii udzielania absolutorium dla zarządu oraz rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy członkami na tle ich działalności w związku.

Dołącz do dyskusji: Mitraszewski, Kamińska, Podolak, Albierski i Ofmański w radzie programowej Związku Firm Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl