SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,4 proc. udziału PR3 i 1,2 proc. PR1

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w okresie od września do listopada br. było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Największy spadek zanotowało Radio ZET - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w okresie od września do listopada 2020 roku wyniósł 31,6 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej wynik wzrósł o 5 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęła Eska z udziałem na poziomie 21,8 proc., po wzroście o 0,7 pkt. proc.

Na podium znalazło się jeszcze Radio ZET, którego udział w rynku zmniejszył się o 2,4 pkt. proc. do 9,7 proc. Jednocześnie był to największy spadek w zestawieniu.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od września do listopada 2020 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,4 proc. udziału PR3 i 1,2 proc. PR1

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
trójkowicz
Już od wielu lat wiadomo, że formuła Trójki to anachronizm, widać to było po głosowaniu na LP3, gdzie wystarczyło mieć kilkaset głosów, aby być numerem 1. Jedyny nowoczesny program w tym radiu, to Zapraszamy do Trójki, które powinno trwać od 6-20, potem można już ludzi katować winylami dziadków. Takie radia budowane z nienawiści do PiSu, jak 1234 czy Stary Świat, skończą jak Halo radio, bo Janusze i Julki polityki 50+ z czasem po prostu zejdą, a pewna część zmądrzeje.
odpowiedź
User
Ksenomorf
RMF FM, Eska i RMF MAXXX to najlepsze radia w Polsce i na świecie. Najlepsza muzyka, najlepsze wiadomości i poranki. Słucham tylko tych stacji bo innych nie trawię.
odpowiedź
User
Wolne Media
PR24 ma 00% słuchalności to nie prawda bo znam kilka osób które tego radia słuchają.
odpowiedź