SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Moc Facebooka. Prezes nc+ zaprasza na spotkanie twórcę profilu Anty nc+

„Jestem pod dużym wrażeniem działań Pana i społeczności Anty nc+. Chciałbym się spotkać i omówić wszystkie obserwacje i pytania, które pojawiły się na fanpage’u i stronie Anty nc+” - pisze Julien Verley, prezes nc+, w liście do twórcy Anty nc+.

Julien Verley, prezes nc+

Julien Verley, prezes nc+

Profil facebookowy i forum dyskusyjne o nazwie Anty nc+ powstały w ubiegły czwartej, zaraz po oficjalnym starcie nc+. Zrzeszają klientów Cyfry+ i n niezadowolonych z oferty nowej platformy. Doradzają sobie oni m.in., jak szybko rozwiązać obecne umowy z platformami (przeczytaj o tym więcej). Obecnie fanpage ma ponad 17 tys. użytkowników, czyli już połowę tego, co działający od trzech tygodni oficjalny profil nc+.

Anty nc+ założył student dziennikarstwa z Poznania, który chce pozostać anonimowy, ale zapewnia, że nie współpracuje z konkurencyjnymi wobec nc+ platformami satelitarnymi i sieciami kablowymi.

>>> Eksperci public relations o kryzysie nc+: strzał w stopę

„Jestem pod dużym wrażeniem działań Pana i społeczności Anty nc+. Głos Anty nc+ jest dla mnie niezwykle ważny. Chciałbym spotkać się i podczas konstruktywnej rozmowy omówić wszystkie obserwacje i pytania, które 21 marca 2013 roku pojawiały się na fan page i stronie Anty nc+.

Ostatnie dni pokazały, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na kilka tysięcy zapytań i obaw jednocześnie. Co za ty idzie, mam poczucie, że Pan jako osoba najbardziej zaangażowana może merytorycznie reprezentować interes całej społeczności.

Pana akcja jest inspirująca. Jeżeli mam jeszcze raz pochylić się nad planami nc+ na najbliższe miesiące dobrze by było, jeżeli mógłbym lepiej poznań pański punkt widzenia - bo trafne opinie i dobre pomysły są na wagę złota.

Osobiście uważam, że to prawdziwa możliwość wywarcia wpływu na niezwykle ważną dla 2,5 mln Polaków sprawę, szczególnie dla osoby tak silnie zaangażowanej społecznie jak Pan" - napisał w liście Julien Verley, prezes nc+.

Verley proponuje założycielowi Anty nc+ spotkanie. - Mój zespół chętnie skontaktuje się z Panem w kwestii zaaranżowania podróży i pobytu w Warszawie - zapewnia szef nc+.

Jak już informowaliśmy abonenci Cyfry+ i telewizji n, niezadowoleni z treści i formy przedstawienia przez platformę nc+ nowych warunków umów, wysyłają skargi do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. UOKiK zapowiada, że zajmie się sprawą (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Moc Facebooka. Prezes nc+ zaprasza na spotkanie twórcę profilu Anty nc+

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sad sadowski
Widać wciąż nie rozumieją. Twórca anty nc+ nie stworzył nic poza miejscem, gdzie klienci mogli wyrazić swoje niezadowolenie, obawy i pytania które kierowane bezpośrednio do nc+ pozostawały bez odpowiedzi lub wręcz kasowane.
odpowiedź
User
grzegorz pacuła
jakaś dobra Agencja w końcu za nich się wzięła
odpowiedź
User
ewaryst fedorowicz
"„Jestem pod dużym wrażeniem działań Pana i społeczności Anty nc+" "

spodziewam się, że pod wrażeniem - pod , pardon - tyłkiem się gotuje, aż miło !
odpowiedź