SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Cicha: z MSL do SEC Newgate CEE

Do zespołu agencji SEC Newgate CEE dołączyła Monika Cicha na stanowisko senior project manager. Poprzednio była związana z agencją MSL.

Monika CichaArticle

Monika Cicha ma 15-letnie doświadczenie przy prowadzeniu projektów dla polskich i międzynarodowych klientów, a także inwestorów. Jej zadaniem będzie wsparcie zarządu agencji w rozwoju współpracy z nowymi partnerami zagranicznymi i 37 biurami grupy SEC Newgate, dbałość o jakość zarządzania projektami i budowania wysokich standardów agencji.

Monika Cicha poprzednio w MSL

Przed dołączeniem do SEC Newgate CEE Monika Cicha pracowała przez dziewięć lat w MSL (część Publicis Groupe), gdzie odpowiadała za realizację strategii biznesowej w regionie CEE, będąc w centrum komunikacji pomiędzy biurami regionalnymi, partnerami biznesowymi i klientami. Była także odpowiedzialna za koordynację pracy nad przetargami oraz migracją biznesu do lokalnych biur. W MSL przez wiele lat pracowała między innymi dla Międzynarodowego Festiwalu Kreatywnego Golden Drum (2015, 2016, 2017, 2019), gdzie koordynowała prace agencji na rynkach CEE.

Doświadczenie Moniki Cichej to także cztery lata pracy w biurze architektonicznym nsMoonStudio. Tu pracowała dla wielu polskich i zagranicznych inwestorów, odpowiadała za kosztorysowanie, ofertowanie, koordynację, przygotowanie dokumentacji przetargowej, kontrakty dotyczące  prac projektowych planowanych inwestycji, wystaw sztuki, projektów komunikacyjnych i inicjatyw partnerskich.

Monika Cicha jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, mówi biegle po angielsku i hiszpańsku.

Dołącz do dyskusji: Monika Cicha: z MSL do SEC Newgate CEE

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Brawo!
Od roku nie pracuje w MSL.... super news z ostatniej chwili :)
odpowiedź