SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

More Bananas dla marki Remedium

More Bananas tworzy strategię komunikacji dla marki preparatów z kwasem hialuronowym Remedium.

Article

Krakowska agencja More Bananas stworzyła strategię komunikacji na podstawie badań własnych oraz wniosków z wywiadów z klientami firmy Wizmed, pracującymi z użyciem produktów z linii ReMedium. Zebrane informacje posłużyły między innymi do wyboru archetypu, osobowości i wartości marki, jej UVP, USP oraz sformułowania Tone Of Voice.

More Bananas z nowym klientem

WizMed to producent preparatów z kwasem hialuronowym usieciowanym, służących do wypełnień w zabiegach medycyny estetycznej. More Bananas, oprócz strategii, ma stworzyć dla firmy spójną kampanię w celu wzmocnienia rozpoznawalności w social mediach.

- Najważniejsze wyzwania, które przed nami stoją, to zbudowanie zaufania do marki, a także komunikowanie USP i dostarczanie wiedzy o tym, specyficznym produkcie, uwzględniając wszelkie ograniczenia reklamowe, typowe dla tego segmentu. W efekcie chcemy zwiększyć świadomość marki ReMedium w grupie docelowej i zainteresować jej produktami, a także zwiększyć zaangażowanie wokół niej w social mediach, co finalnie wpłynie na zwiększenie sprzedaży - mówi Klaudia Gruszkowska, Account Manager w More Bananas.

Odbiorcami komunikacji są osoby wykonujące zabiegi kosmetologiczne  z użyciem preparatów z kwasem hialuronowym. Dominują wśród nich specjalistki oraz osoby zarządzające gabinetami kosmetologicznymi, a także lekarze. To stawia poprzeczkę bardzo wysoko, jeśli chodzi o wartość merytoryczną i stylistykę publikowanego contentu.

W działaniach contentowych zostanie wykorzystany między innymi cykl infografik o wartości edukacyjnej,  posty produktowe, zawierające informacje techniczne, posty z efektami przed/po, a także opinie o preparacie i porady ekspertów. Ponadto będą publikowane treści wideo, prezentujące efekty zabiegowe, otwieranie i dozowanie preparatów oraz krótkie filmiki z aplikacji preparatów.

Klient wybrał agencję More Bananas dzięki poleceniu firmy, obsługiwanej od 2020 przez agencję. Za obsługę odpowiada zespół w składzie Anna Ledwoń-Blacha - creative owner, Monika Biernat - graphic designer  oraz Klaudia Gruszkowska - account manager.

Dołącz do dyskusji: More Bananas dla marki Remedium

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl