SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Multimedia zostały udziałowcem Opera FM

Zmiana wysokości i struktury kapitału zakładowego jednostki zależnej od Broker FM SA.

W czwartek Zarząd spółki "BROKER FM"  poinformował, że w dniu 25.05.2005 roku Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego podwyższył kapitał zakładowy spółki "OPERA FM" sp. z o.o.  z kwoty 450.000,00 zł do wysokości 1.600.500,00 zł.

Podwyższenie kapitału zakładowego nastąpiło poprzez utworzenie 2.301 nowych udziałów o wartości 500 zł każdy. Nowoutworzone udziały objęli:

- dotychczasowy jedyny wspólnik: spółka "BROKER FM" S.A. w ilości 2.100 (dwa tysiące sto) udziałów a udziały te pokryte zostały w całości gotówką;

- przystępujący do spółki wspólnik: spółka "MULTIMEDIA" sp. z o.o. - w ilości 201 (dwieście jeden) udziałów.

- Multimedia współpracują z holdingiem od dawna przy projekcie RMF Classic  w kontekście dwóch stacji- w Szczecinie i w Warszawie) i nadszedł  czas by ta współpraca przełożyła się również na zaangażowanie kapitałowe, stad obecność Multimediów w Operze i podniesienie kapitału - niezbędnych środków  na rozwój spółki - powiedziała nam Anna Kozłowska-Kalbarczyk, dyrektor PR Broker FM.

Opera FM jest właścicielem koncesji RMF Classic w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multimedia zostały udziałowcem Opera FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl