SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Na okładkach tygodników opinii najczęściej Kaczyński i Komorowski

W I połowie br. na okładkach polskich tygodników opinii najczęściej występowali Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski. Ogółem „jedynki” tych czasopism zdominowali mężczyźni.

Na okładkach tygodników opinii najczęściej Kaczyński i Komorowski

Od stycznia do czerwca bieżącego roku na okładkach 11 polskich tygodników opinii Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski pojawili się łącznie 33 razy. Natomiast żadna z pozostałych osób nie występowała na „jedynkach” tych magazynów więcej niż 10 razy.

Ogółem okładki polskich tygodników opinii zdominowali z minionym półroczu politycy, którzy pojawiali się na nich ponad 90 razy. Przedstawiciele innych grup zawodowych byli eksponowani w ten sposób zdecydowanie rzadziej.

Polskie tygodniki opinii od stycznia do czerwca bieżącego roku najczęściej umieszczały na swoich pierwszych stronach aktualne fotografie.

Badanie przeprowadzone przez Press-Service Monitoring Mediów objęło następujące tytuły: „Angora” (oraz dodatek „Angorka”), „Forum”, „Gość Niedzielny”, „Newsweek Polska”, „Nie”, „Polityka”, „Przekrój”, „Tygodnik Powszechny”, „Tygodnik Solidarność”, „Wprost” i „Zielony Sztandar”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Na okładkach tygodników opinii najczęściej Kaczyński i Komorowski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl