SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nadchodzi 'Nowy Dzień TV'

Nowy dodatek z program telewizyjnym od czwartku w sprzedaży.

'Nowy dzień TV' to tytuł dodatku telewizyjnego do dziennika "Nowy Dzień", który będzie dostępny w czwartki, a cena gazety w tym dniu będzie wynosiła 1,50 PLN.

Będzie to 56 stronicowy przewodnik po kilkudziesięciu kanałach telewizyjnych zawierający opisy filmów seriali TV i innych programów, a także artykuły przedstawiające ciekawostki z planów filmowych czy życia gwiazd. Dodatek powstaje przy współpracy z agencją AKPA Polska Press i jest autorskim projektem zespołu dziennikarskiego oraz graficznego nowego dziennika Agory.

'Nowy dzień TV' będzie miał nawigację opartą na kolorach przyporządkowanych kolejnym dniom tygodnia. Autorzy osobno wyróżnili kanały filmowe, przyrodnicze sportowe i dla dzieci, co dodatkowo ułatwi identyfikację interesujących widza programów. Ponadto, opisy weekendowej oferty stacji telewizyjnych będą bardziej rozbudowane niż opisy w pozostałe dni.

"Dodatki telewizyjne zawsze cieszą się dużą popularnością wśród czytelników, dlatego w naszym nowym dzienniku nie mogło zabraknąć tej pozycji. W każdy czwartek czytelnicy będą mogli zapoznać się ze szczegółowym i przejrzystym programem telewizyjnym rozpisanym na kolejne dni tygodnia. Formuła naszego dodatku będzie wyjątkowo przyjazna dla czytelników, m.in. dzięki kolorystycznym wyróżnikom oraz recenzjom filmów zawartym w liście programowej. Dlatego - mimo iż TV guide'ów jest na rynku wiele - jesteśmy przekonani, że czytelnicy chętnie sięgną po  'Nowy Dzień' wraz z dodatkiem telewizyjnym" - mówi Wojciech Fusek, wydawca gazety.

Dodatek telewizyjny  'Nowy dzień TV' jest drukowany w drukarni Winkowski sp. z o.o. Zarówno jego okładka, jak i wnętrze będą drukowane na takim samym papierze.

Nakład ma wynieść ponad 1 milion egzemplarzy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nadchodzi 'Nowy Dzień TV'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl