SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nagrody za kroczki promują Gerber ze Smykiem

Pod hasłem „Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy” rozpoczęła się ogólnopolska kampania promocyjna żywności dla małych dzieci Gerber (produkowanej przez Nestlé Polska). Za koncepcję i obsługę akcji odpowiada agencja Unique One.

Kampania obejmuje dwie promocje. Aby wziąć udział w loterii, należy do 30 czerwca br. kupić co najmniej pięć produktów Gerber z wieczkami potwierdzonych jednym paragonem, zachować opakowania i zgłosić to na stronie krokpokroczku.pl. Do wzięcia udziału w akcji „Zbieraj rabaty” niezbędny jest zakup co najmniej 20 produktów Gerber z wieczkami (może być na kilku paragonach) i również przesłać to na w serwisie krokpokroczku.pl. Dzięki temu uczestnik ma możliwość logowania się, dokonywania zgłoszeń produktów Gerber z wieczkami oraz sprawdzania stanu swojego konta, m.in. przyznanych mu rabatów.

W akcji są dwa typy nagród: mniejsze to bony Smyk o wartości 100 zł (jest ich w puli 5 tys.), natomiast raz w miesiącu losowane jest 30 tys. zł. Z kolei w ramach akcji „Zbieraj rabaty” można zdobyć do 20 proc. rabatu na zakupy w sklepie Smyk.

Promocję wspierają działania reklamowe w telewizji, internecie (banery, mailingi, screeningi), prasie (pisma dla rodziców) oraz sklepach Smyk (materiałów POS).

Za koncepcję kreatywną, organizację i obsługę akcji oraz przygotowanie wspierających ją reklam odpowiada agencja Unique One.

Dołącz do dyskusji: Nagrody za kroczki promują Gerber ze Smykiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl