SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najlepszy serwis turystyczny w internecie

Najczęściej odwiedzana strona turystyczna w polskim internecie

Z przeprowadzonego badania NetTrack na koniec czerwca 2003 roku przez SMG/KRC Poland Media wynika, że portal turystyczny Wakacje.pl odwiedziło przynajmniej raz w ciągu miesiąca 4,87 % badanych.

Serwis Wakacje.pl znalazł się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych stron internetowych w Polsce. Ranking uwzględnia przede wszystkim portale ogólnotematyczne, tematyczne oraz mediowe (głównie prasowe i popularnych rozgłośni radiowych). Wyniki badań rynku internetowego wskazują, że www.wakacje.pl znajduje się na najwyższej pozycji wśród polskich portali turystycznych - będąc we wspomnianym rankingu jedynym portalem turystycznym nastawionym głównie na sprzedaż usług.

Badanie NetTrack przeprowadzone było metodą ciągłą. Wyniki badania są średnią za okres kwiecień - czerwiec 2003 roku, w każdym miesiącu przeprowadzonych było 8 tys. wywiadów na ogólnopolskiej grupie osób w wieku 15-75 lat.

Portal Turystyczny Wakacje.pl jest najstarszym wśród internetowych serwisów turystycznych. Sprzedaje usługi w zakresie wyjazdów wakacyjnych, wczasów, miejsc noclegowych w Polsce, a także bilety lotnicze. Branży turystycznej poświęca się coraz więcej miejsca w Internecie. Szacuje się, że na świecie poprzez sieć usługi turystyczne rezerwuje ponad 50 milionów osób. W polskim internecie istnieje kilka wirtualnych biur podróży.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Najlepszy serwis turystyczny w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl