SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stacja TTV udostępniła zwiastun programu „Nasi w mundurach”, emisja cyklu od 25 października (wideo)

Od 25 do 30 października TTV emitować będzie nowy 6-odcinkowy program „Nasi w mundurach”, w którym gwiazdy stacji odbędą szkolenie wojskowe. Stacja udostępniła zwiastun produkcji.

Uczestnicy programu „Nasi w mundurach”; fot. TTV Article

„Nasi w mundurach” to polska wersja norweskiego formatu „Celebrity Task Force”. Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe.

- Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia. Przed nimi 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel - ukończenie wojskowego szkolenia! Nie będzie lekko! Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu - uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach.  Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości. Sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania - czytamy w opisie produkcji.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Uczestnikami programu „Nasi w mundurach” będą: Jan Pirowski, Krzysztof Ufnal, Piotr „Stalowy” Sikora, Maciej Liziniewicz, Damian Nagana, Mateusz „Tarzan” Leśniak, Andrzej Gąsienica i Joachim Zeiske.

Emisja codziennie od 25 października

Premierowe odcinki „Naszych w mundurach” w TTV będzie można oglądać codziennie o godz. 22.00, w okresie od 25 do 30 października 2022 roku. Cykl składać się będzie z 6 odcinków.

Za realizację programu na zlecenie TTV odpowiada Well Well Productions, producent m.in. „Gogglebox. Przed telewizorem”. Zdjęcia do programu „Nasi w mundurach” realizowane były w ostatnich tygodniach.

Udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 2,08 proc., a w grupie 16-49 było to 3,01 proc.

Dołącz do dyskusji: Stacja TTV udostępniła zwiastun programu „Nasi w mundurach”, emisja cyklu od 25 października (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
BARNABA
Jaram się. Wygląda, że będzie niezła zabawa!
7 6
odpowiedź
User
Kik
Fajnie! Coś nowego. Na nich można liczyć
2 2
odpowiedź
User
Widz
Widziałem, niezłe, w końcu jakiś pomysł. Świeże.
2 0
odpowiedź