SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Naszemiasto.pl” Polska Press Grupy przejęło czworo pracowników Agory

Marta Arament, Lilianna Filipowska, Dariusz Fabisiak i Marcin Monik, dotąd związani z Agorą, dołączyli do działów sprzedaży i dystrybucji bezpłatnego tytułu „Naszemiasto.pl”, wydawanego przez Polska Press Grupę.

Article

Dariusz Fabisiak od czerwca br. objął stanowisko kierownika działu sprzedaży bezpośredniej gazety „Naszemiasto.pl”, zastępując Monikę Eitel, która odeszła z firmy. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż i relacje z warszawskimi klientami bezpośrednimi.

Fabisiak z branżą reklamową związany jest od 20 lat. Przez ostatnie 13 lat pracował w Agorze, gdzie był kierownikiem sprzedaży działu agencyjnego „Gazety Wyborczej”, kierownikiem działu sprzedaży bezpośredniej dziennika „Metro”, a następnie koordynatorem sprzedaży marki „Gazeta Wyborcza”. We wcześniejszych latach związany był również z „Super Expressem”, „Przeglądem Sportowym” oraz agencją PR Feedback Hill and Knowlton oraz domem mediowym MediaVest.

Do działu sprzedaży na stanowiska starszych specjalistów ds. reklamy dołączyły również Lilianna Filipowska i Marta Arament.

Lilianna Filipowska ostatnich 17 lat spędziła w Agorze, gdzie pracowała m.in. jako starszy specjalista ds. reklamy w serwisie Trader.com, konsultant ds. klientów kluczowych w radiowym doradztwie reklamowym i konsultant ds. klientów dziennika „Metro”. Marta Arament też pracowała w Agorze, od 2008 roku zajmowała tam stanowisko specjalisty ds. sprzedaży oraz opiekuna branży nieruchomości „Metra”.

Marcin Monik wzmocnił zespół „Naszemiasto.pl” jako kierownik wydawniczy i będzie odpowiedzialny głównie za koordynację wydawniczą tytułu, wdrażanie jego nowej strategii dystrybucji oraz rozwój ofert niestandardowych i BTL.

Monik przez ostatnie siedem lat był specjalistą ds. dystrybucji i rozwoju oferty dziennika „Metro” w całym kraju. Zajmował się rozwojem ofert niestandardowych i współpracą z działem sprzedaży. Wcześniej pełnił funkcję specjalisty ds. sprzedaży w Trader.com.

Bezpłatna gazeta „Naszemiasto.pl” wydawana jest przez Polska Press Grupę. Ukazuje się w poniedziałki w siedmiu miastach Polski oraz w czwartki w 19 miastach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Naszemiasto.pl” Polska Press Grupy przejęło czworo pracowników Agory

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xll
Oj ciekawe kiedy będą uciekać od pani histerii :-)
14 9
odpowiedź
User
J23
Widocznie szukają nowych doznań emocjonalnych :-)
11 9
odpowiedź
User
lolo
Emocje gwarantowane ;)
10 9
odpowiedź
User
nick
Już nucą "Co ja robię tu? uuu i buuu :(
10 9
odpowiedź
User
Marcin
DF. nie zazdroszczę, a w zasadzie współczuję.
12 9
odpowiedź