SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Natasza Urbańska polską reprezentantką na Eurowizji?

"Super Express" już wie, kto będzie reprezentował Polskę naEurowizji, chociaż nie odbyły się jeszcze preeliminacje dokonkursu.

Zdaniem gazety Polskę na Eurowizji reprezentować będzie NataszaUrbańska. - Ona jest gwiazdą Jedynki i na tej antenie promują jąjak tylko się da. Już zapowiedziano, że nawet jeżeli zgłoszą sięjakieś zespoły, to ona i tak uzna, że to Natasza pojedzie doBelgradu - mówi informator "Super Expressu".

Polska w Konkursie Piosenki Eurowizja ma brać udział po raztrzynasty. O prawo reprezentowania naszego kraju zawalczynajprawdopodobniej około 10 wykonawców, tak, jak miało to miejsce wroku minionym. Wtedy też o prawo udziału w rywalizacji ubiegała sięUrbańska. Przegrała jednak z Sashą i The Jet Set.

- Nie ulega wątpliwości, że Natasza ma talent i jest ładna, a todrugie - jak wiadomo - sprawdza się podczas tego konkursu - dodajeinformator "Super Exressu".

Eurowizja odbędzie się w tym roku w Belgradzie.

Dołącz do dyskusji: Natasza Urbańska polską reprezentantką na Eurowizji?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl