SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„National Geographic Odkrywca” po relaunchu dostępny w kioskach

W piątek 14 października br. w sprzedaży ukaże się miesięcznik popularnonaukowy dla dzieci „National Geographic Odkrywca” (Wydawnictwo Nowa Era). Tytuł został przebudowany aby dostosować pismo do samodzielnego czytania w domu.

Article

Dwujęzyczne pismo wydawane w języku polskim i angielskim pojawiło się na rynku wiosną 2015 roku i było dedykowane jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli. Do tej pory „National Geographic Odkrywca” dystrybuowany był wyłącznie w prenumeracie szkolnej i indywidualnej.

W piątek 14 października br. miesięcznik trafi do sprzedaży ogólnodostępnej i jest kierowany do dzieci w wieku 9-12 lat. „NG Odkrywca” będzie dostępny w sieci kiosków Ruch, Kolporter i Garmond Press, a także w Empikach.

- Rozszerzenie sprzedaży rynku indywidualnego to kolejny krok w konsekwentnym rozwoju naszego tytułu - tłumaczy Paulina Szczucińska, redaktor naczelna „National Geographic Odkrywca”.

Magazyn przeszedł relaunch i trafi do odbiorców w odnowionej szacie graficznej i z nowymi rubrykami: „Smart & Fun” i „Słowograjki”. Zmiany związane były głównie z dostosowaniem tytułu do samodzielnego czytania w domu.

Pismo liczy 32 strony i ukazuje się w nakładzie 40 tys. egzemplarzy. Ponad połowa sprzedaży rozchodzi się za pośrednictwem prenumeraty. Cena „NG Odkrywcy” wynosi 8 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „National Geographic Odkrywca” po relaunchu dostępny w kioskach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl