SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nationale-Nederlanden reklamuje ubezpieczenie na wypadek nowotworu

Firma ubezpieczeniowa Nationale-Nederlanden wystartowała z nową kampanią, która ma skłonić Polaków do podjęcia działań z zakresu profilaktyki finansowej. Działania obejmują telewizję, internet i social media.

Article

Nationale-Nederlanden ruszyła z nową kampanią, której celem jest zachęcenie Polaków do zabezpieczenia się na wypadek choroby nowotworowej. W telewizyjnym spocie marka mówi o produkcie, który może być realnym wsparciem w przypadku zachorowania.

– Jako marka od lat deklarujemy, że o tym, co ważne, mówimy wprost. W naszej najnowszej kampanii nie jest inaczej. Po raz kolejny zachęcamy Polaków do tego, aby zadbali o profilaktykę finansową i odpowiednio się zabezpieczyli, tym razem na wypadek chorób nowotworowych – mówi Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden – i dodaje – Teoretycznie wszyscy wiemy, że warto pomyśleć o tym zawczasu. Z badań, przeprowadzonych na nasze zlecenie, wynika jednak, że jedynie 32 proc. Polaków ma wykupione indywidualne ubezpieczenie zdrowotne, a co piąta osoba nigdy nie zastanawiała się nad potrzebą jego posiadania. Tymczasem warto pamiętać, że taki produkt to nie tylko wypłata świadczenia, ale także pomoc w umówieniu dodatkowych badań czy znalezieniu najlepszych specjalistów, którzy wesprą nas w powrocie do zdrowia.
Spot wizerunkowo-produktowy, przygotowany na potrzeby kampanii, pokazuje silną relację na linii rodzic-dziecko. Marka przekazuje głos nastolatce, która w bezpośredni, zaczepny sposób daje rodzicom do myślenia.  Szczera, czasem wręcz bezczelna, wypowiedź dziecka – choć może być ciężka do przyjęcia – ma nieocenioną wartość. Jest nią czysta intencja, prawdomówność i pełna transparentność w przekazie uczuć i emocji.  

Spot ma uświadomić rodzicom, jak istotne jest, szczególnie z perspektywy ich dzieci, aby zadbali o siebie i zabezpieczali swoją przyszłość. Dlatego w reklamach pokazano osobom dorosłym, że ich dzieci również potrafią zaskoczyć poziomem swojej wiedzy, elokwencją czy też trafnością oceny różnych sytuacji życiowych.

Działania promocyjne będą prowadzone od 8 maja. Kampania w telewizji potrwa do 28 maja, natomiast w digitalu do 18 czerwca. Projekt został zrealizowany we współpracy z agencją Brasil. Za przygotowanie materiałów video odpowiada natomiast agencja filmowa Prime Time. Zakup mediów zrealizował dom mediowy Wavemaker.

Dołącz do dyskusji: Nationale-Nederlanden reklamuje ubezpieczenie na wypadek nowotworu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aldona
Cyniczna gra na uczuciach, na szczęście reklama raczej wywołuje zażenowanie niż chęć wpłacania pieniędzy jakiejś firmie.
4 5
odpowiedź