SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Natural Pharmaceuticals: tylko sprawdzone opinie!

Według najnowszego raportu firmy Gemius, opinie o produktach to najważniejszy czynnik, który biorą pod uwagę Polacy, gdy robią zakupy w Internecie. Aż 43% badanych wskazało pozytywne opinie klientów jako kluczowy wyróżnik wiarygodności marki.

W ramach projektu Natural Pharmaceuticals powstało już 300 sesji zdjęciowych klientów firmyArticle

Jednak opinia opinii nierówna. „Kluczowe jest, aby opinie były zweryfikowane i wiarygodne” – mówi Jonas Törnquist, CEO Grupy Natural Pharmaceuticals. Dlatego marka od ponad 4 lat odwiedza swoich klientów w domach. W ramach projektu powstało już ponad 300 wywiadów.

Respondenci są zgodni: opinie są ważne

Klienci, którzy kupują w sieci, niezmiennie zwracają uwagę na opinie innych użytkowników – wynika z raportu przeprowadzonego w 2022 roku przez 3 niezależne firmy badawcze.

Wśród najważniejszych czynników, wpływających na wiarygodność sklepu internetowego, badani wymienili:

•    43% – opinie o danym sklepie,
•    30% – możliwość płatności przy odbiorze,
•    29% – czytelna informacja o zwrotach i reklamacji.

W tym kontekście nie dziwi fakt, że firmy, które prowadzą sprzedaż w internecie przywiązują szczególną wagę do opinii użytkowników – zarówno o sklepie, jak i swoich produktach. Jednak zawsze trzeba się liczyć z tym, że niezweryfikowane wypowiedzi mogą pochodzić od osób, które nigdy nie miały styczności z produktem marki.

Projekt Natural Pharmaceuticals ma na celu pokazanie rzetelnych, prawdziwych i zweryfikowanych opinii klientów, którzy zaufali firmie na tyle, aby zaprosić jej przedstawicieli do domu i opowiedzieć o swoich doświadczeniach. 

4 lata doświadczeń, 300 spotkań z klientami

Założeniem projektu jest pokazanie, że za każdym klientem Natural Pharmaceuticals stoi jego unikalna historia. Przedstawiciele marki odwiedzają najdalsze zakątki Polski, aby dotrzeć do osób, którym produkty Natural Pharmaceuticals towarzyszą nierzadko od kilku lub nawet kilkunastu lat.

Jak wygląda takie spotkanie? O przebiegu wywiadów opowiada Małgorzata Biniek – która wykonuje sesje zdjęciowe i jest zaangażowana w projekt od samego początku.

Jak wyglądają spotkania z klientami Natural Pharmaceuticals?

Do projektu wybieramy różnorodne osoby. Miejsce zamieszkania nie gra roli, jeździmy nawet do najbardziej oddalonych miejsc w Polsce. Zwykle taki road trip trwa około tygodnia. Przy okazji zwiedzamy przepiękne i mało znane zakątki Polski – to jest bardzo miły „efekt uboczny” tej pracy.

Każde spotkanie zaczynamy od rozmowy o sposobie życia naszego rozmówcy – pytamy o zdrowie, nawyki, sposób spędzania wolnego czasu. Ważną dla nas kwestią jest, dlaczego dana osoba zdecydowała się na suplementację i jak postrzega jej efekty.
Oczywiście, przede wszystkim zależy nam na rzetelnych i wyczerpujących opiniach na temat produktów Natural Pharmaceuticals, ale zazwyczaj rozmowa przybiera charakter przyjacielskiej pogawędki. Pojawia się wiele innych, bardzo interesujących wątków z życia naszych klientów – na temat rodziny, zainteresowań, ważnych wydarzeń z ich życia.

Czy jakaś historia szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Ostatnio spotkaliśmy się z Panem, który przez 35 lat miał w Trzebiatowie lodziarnię. To było kultowe miejsce, które znali wszyscy w okolicy. Wiadomo było, że jeśli ktoś ma ochotę na lody to tylko od Ostermana! Przez 35 lat pan Joachim sam tworzył receptury i osobiście pilnował, by jakość jego lodów była najwyższa.

Po 35 latach ciężkiej pracy, sprzedał swoją słynną lodziarnię, ale już po roku nie wytrzymał, otworzył nową i jeszcze przez kolejne 4 lata prowadził ten biznes. Dziś cieszy się już czasem wolnym na emeryturze, ale wciąż jest łasuchem i wielkim wielbicielem lodów oraz czekolady. Tych produktów nie może zabraknąć w jego domu!

Jedna z naszych klientek pochwaliła się swoim nowym, pierwszym w życiu tatuażem. Nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie to, że Pani miała prawie 70 lat. Tak młodej duchem i otwartej na nowe doświadczenia osoby nie spotyka się często. To było bardzo inspirujące i pozytywne spotkanie. Tatuaż oczywiście uwieczniliśmy na zdjęciu.

Jak wygląda sesja zdjęciowa Natural Pharmaceuticals?

Staramy się, by każda sesja była atrakcyjna, dlatego wspólnie z klientem ustalamy jej miejsce i charakter. Często na bazie przeprowadzonej wcześniej rozmowy wybieramy adekwatne tło i rekwizyty do zdjęć. Wtedy zdjęcia same w sobie opowiadają historię, bo przedstawiają klienta np. podczas oddawania się ulubionej pasji – gry na akordeonie, tańca ludowego lub zabawy z ukochanym pupilem.

Jakie było najciekawsze miejsce, w którym odbywała się sesja?

Każde miejsce jest na swój sposób wyjątkowe. Już sam fakt, że klienci zapraszają nas do domu i traktują jak długo niewidzianych krewnych świadczy o niezwykłym zaufaniu.

Z ostatnich sesji wyjątkowo zapadło mi w pamięci miejsce, które w myślach nazywam „Tajemniczym Ogrodem”. Klientka ze Srokowa (Mazury) opowiedziała o tym, że mimo zaawansowanego wieku, każdą wolną chwilę spędza pracując w ogrodzie. Zaproponowaliśmy, aby zrobić tam sesję.

Płot był tak gęsto porośnięty żywopłotem, że nie było widać nawet furtki i nic nie wskazywało na to, że skrywa coś wartego uwagi. Tymczasem, gdy przekroczyliśmy furtkę naszym oczom ukazał się niezwykły widok. To był jeden z najpiękniejszych ogrodów, jakie widziałam w życiu! Na wpół dziki, kwitnący i pachnący różami i jaśminem. Dzień był upalny, więc przyjemnie było schronić się w cieniu owocujących drzew i kwitnących krzewów. Na pożegnanie Pani dała nam gałązkę Jaśminu, żeby pachniał nam w samochodzie.
Kolejne niezwykłe miejsce, do którego zaprosił nas klient to... pociąg. Pan, który był  motorniczym nie mógł opuścić miejsca pracy, więc zaprosił nas do pociągu. To było duże przeżycie spędzić czas na rozmowie jadąc pociągiem w kabinie maszynisty.
Inny klient opowiedział o tym, jak odziedziczył po ojcu stary zakład rymarski, w którym wiele lat pracował. Obecnie zawód rymarza praktycznie już zanikł, ale klient pozostał w posiadaniu starych maszyn, uprzęży, siodeł, rozmaitych narzędzi, skórzanych pasów, metalowych okuć… Czuliśmy się jak muzeum.

Natural Pharmaceuticals – opinie

Podczas sesji zdjęciowych klienci dzielą się nie tylko opiniami o produktach firmy – opowiadają także swoje historie, tworząc tym samym unikatowe testymoniale. „Zadowolenie naszych klientów to dla nas ogromny powód do dumy, ale też zobowiązanie – aby wciąż się rozwijać.” – mówi COO Natural Pharmaceuticals Anna Kormańska.

Opinie użytkowników o Natural Pharmaceuticals można łatwo znaleźć na stronie firmy. Poniżej fragmenty niektórych z nich. Elementy, na które klienci firmy najczęściej zwracają uwagę w swoich wypowiedziach to:

Norweska gwarancja jakości

Pani Kinga, artystka ludowa z Istebnej
„Wiem, że suplementy Natural Pharmaceuticals to dobre uzupełnienie diety dla mojej rodziny. Mam zaufanie do tych produktów między innymi dlatego, że są produkowane w Norwegii, gdzie środowisko jest dużo czystsze. Czuję, że jestem pełna energii i w dobrej kondycji.”

Pani Anna, emerytka z Kozodrza
„Mój zięć był w Norwegii i opowiadał o czystym powietrzu. Mówił, że wszystko jest tam naturalne i ekologiczne. To wpłynęło na moje zaufanie do firmy Natural Pharmaceuticals, wierzę, że oferują produkty wysokiej jakości."

Pani Maria, emerytowana nauczycielka przedszkola z Jarosławia
„Moje przekonanie do produktów Natural Pharmaceuticals wynika z faktu, że jest to norweska firma i tam też produkowane są ich suplementy. Dlatego też darzę ich produkty zaufaniem.”

Potwierdzony skład produktów

Pan Adam, emerytowany nauczyciel WF-u z Rybnika:
„Zawsze zwracam uwagę na skład suplementów. Jestem świadomy, że wybieram dobre produkty. Jak się do samochodu naleje dobrej benzyny to się lepiej jedzie, jak byle jakiej to będzie problem. Tak samo jest z ludzkim organizmem!”

Pan Andrzej, emerytowany maszynista z Gorzowa Wielkopolskiego:  
„Suplementy Natural Pharmaceuticals przyjmuję już od 10 lat. Jest to dla mnie ważny punkt w dbaniu o zdrowie. Zacząłem od przyjmowania OmegaMarine™. Przekonało mnie bogactwo witamin i kwasów omega w tym suplemencie.”

Pan Zygmunt, konserwator z Gdańska:
„Wszystkie suplementy wpływają na mnie bardzo dobrze, dlatego regularnie przyjmuję je razem z żoną i polecam znajomym i rodzinie. Ważny jest dla mnie skład tych suplementów, to, że składniki są pochodzenia naturalnego i nie ma w nich niepotrzebnej chemii.”

Certyfikaty jakości

Pani Anna, dyrektor szkoły w Dąbrowie Górniczej:
„Duże znaczenie mają dla mnie certyfikaty Natural Pharmaceuticals, ponieważ na rynku jest bardzo dużo suplementów, a certyfikaty są gwarancję jakości i pomagają wybrać produkty, które są najlepsze.”

Pan Maciej, emerytowany wykładowca z Krakowa:
„Suplementy Natural Pharmaceuticals są w różnych wykazach, przez to informacje o nich są ogólnodostępne. Cieszą się dobrą renomą i biją konkurencję głównie za sprawą OmegaMarine™.”

Pani Gizela, emerytowana inspektor BHP z Katowic:
„Bardzo ważne są dla mnie certyfikaty jakości, którymi ta marka może się pochwalić. Jestem bardzo wdzięczna za firmę Natural Pharmaceuticals. Polecam wasze produkty znajomym, bo jeśli coś dobrze działa, trzeba się tym dzielić!”

 

Dołącz do dyskusji: Natural Pharmaceuticals: tylko sprawdzone opinie!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl