SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Naturalnie Bałtyckie z pierwszą kampanią reklamową

Naturalnie Bałtyckie to nowa marka na rynku produktów rybnych wspierająca świadomą konsumpcję ryb bałtyckich. Jej wprowadzeniu towarzyszy szeroka kampania promocyjna.

Article

Akcja Naturalnie Bałtyckie promuje świadomą konsumpcję produktów rybnych, do których surowiec pozyskiwany jest z poszanowaniem limitów połowowych, zasad równowagi naturalnej, praw zwierząt, a przetwarzany jest z zachowaniem dobrych praktyk produkcyjnych w przetwórstwie ryb. Kluczowym elementem programu jest znak promocyjny Naturalnie Bałtyckie.

Nadrzędnym celem projektu Naturalnie Bałtyckie jest zmiana nastawienia Polaków do spożycia ryb, zwłaszcza bałtyckich.

Naturalnie Bałtyckie promowane w telewizji

Wprowadzeniu marki Naturalnie Bałtyckie towarzyszy kampania promocyjna wspierana spotami telewizyjnymi w TVP oraz w kanałach tematycznych Polsatu, TVN i TVP, kampanią radiową we wszystkich kluczowych stacjach ogólnopolskich i regionalnych, a także w internecie.

2020_10_26_NATURALNIE_BALTYCKI_DODATKOWY_FORMAT_30 from Konceptlab on Vimeo.

2020_10_26_NATURALNIE_BALTYCKIE_WIZERUNKOWY_30 from Konceptlab on Vimeo.

Markę wspierać będą także blogerzy kulinarni i kucharze (m.in Śledziożercy). W ramach tej współpracy powstał album kulinarny „Śedzie bałtyckie naturalnie” zawierający ponad siedemdziesiąt nieoczywistych przepisów na dania ze śledzia bałtyckiego, a także ciekawostki o morzu Bałtyckim i tej najpopularniejszej rybie.

Kontynuacją działań promocyjnych Naturalnie Bałtyckie będzie autorski program podróżniczo-kulinarny produkowany we współpracy z TVP, który swoją premierę będzie miał wiosną 2021 w weekendowym paśmie na antenie TVP2.

Właścicielem znaku Naturalnie Bałtyckie jest Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb. Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej. Pomysłodawcą i realizatorem kampanii jest agencja Konceptlab.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Naturalnie Bałtyckie z pierwszą kampanią reklamową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl