SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Neostrada za 1 zł

Neostrada tp - teraz nawet trzy miesiące za trzy złote

Od 1 listopada br. Telekomunikacja Polska proponuje nowym klientom możliwość korzystania  z neostrady tp nawet  przez trzy miesiące za 3 zł + VAT. Świąteczna promocja będzie trwać do końca tego roku. Wzależności od opcji neostrady tp, którą zamówi klient zależy czaskorzystania z usługi za 1 zł + VAT miesięcznie.  Dla opcji 128 kb/sjest to miesiąc, 512 kb/s - dwa miesiące, a 1024 kb/s - trzy miesiące.Okres promocyjny rozpoczyna  się z dniem rejestracji usługi. Z ofertymogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę na czasokreślony  12 miesięcy.

Dla dotychczasowych klientów neostrady tp, również od 1 listopada br.,rozpoczyna się inna promocja - ,,Więcej za  mniej". Skorzystają z nie wszyscy, którzy w okresie promocyjnym zmienią dotychczasową opcjęneostrady na  wyższą.

Jeśli np. klient korzystający do tej pory z neostrady tp 128 wybierze opcję 512, przez pierwsze trzydzieści dni będzie  płacił jak za opcję 128 - czyli 59 zł. Podobnie będzie w przypadku zmiany usługi z opcji 512 na 1024 (tu pierwsze  trzydzieści dni będzie kosztowało 99 zł -czyli tyle ile kosztuje wersja 512). Z promocji będą mogli skorzystaćklienci,  podpisujący aneksy do umów na czas określony tj. 12 miesięcy.Promocja zakończy się 31 grudnia 2004 r.

Klienci mogą połączyć świąteczną promocję neostrady tp ze specjalną ofertą Canal +. Polega ona na m.in.  przekazywaniu klientom TP kuponówpromocyjnych, upoważniających do promocyjnego skorzystania z usług, świadczonych przez Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. (m.in. aktywacjaabonamentu CYFRA+ za 1 zł brutto, antena satelitarna gratis, Canal + Multipleks i HBO MaxPack - gratis do dwóch miesięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Neostrada za 1 zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl