SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Smokowski, Schwertner, Bodnar, Podógrska, Szczyl i Gargamel z audycjami w newonce.radio

W nowej ramówce internetowego newonce.radio pojawi się 13 premierowych audycji, będą je prowadzili m.in. dziennikarze Tomasz Smokowski i Janusz Schwertner, były RPO Adam Bodnar, doktor biochemii Joanna Podgórska, youtuber Gargamel i raper Szczyl. Razem z dotychczasowymi emitowanych będzie ponad 60 programów.

Article

Tomasz Smokowski, komentator sportowy i współtwórca Kanału Sportowego, na antenie newonce.radio będzie prowadził wspólnie z Markiem Fallem audycję muzyczną „Dragon Fall”. Smokowski dotychczas o muzyce pisał głównie w social mediach.

Dziennikarz Onetu Janusz Schwertner razem z Lechem Podhaliczem, redaktorem naczelnym newonce.net, będą gospodarzami cyklu „Status”. Będą w nim komentowane aktualne wydarzenia i podejmowane dyskusje, których brakuje w innych mediach. Audycji można będzie można słuchać na żywo we wtorki i czwartki o godz. 16:00.

Adam Bodnar, były Rzecznik Praw Obywatelskich, w każdą środę o 20:00 poprowadzi audycję „Prawy Adam”. Będzie ona dotyczyć obywatelskich postaw i zaangażowaniu w sprawy społeczne zarówno osób z pierwszych stron gazet, jak i tych, którzy działają w cieniu, wykonując pracę u podstaw.

Joanna Podgórska, naukowczyni, doktor biochemii ze specjalnością neurochemiczną, poprowadzi program „Podgórska Ogólnie”. Będzie w nim opisywała różne kwestie dotyczące ludzkiego organizmu, np. co dzieje się w mózgu podczas słuchania muzyki, jak diagnozować u siebie zaburzenia psychosomatyczne, czy depresja ma płeć. Audycja będzie nadawana co drugi wtorek o godz. 21:00.

Influencer Jakub Chuptyś, lepiej znany jako Gargamel, po prawie rocznej przerwie wraca do newonce.radio. W audycji „Ciemnia”, emitowanej w poniedziałki o godz. 22:00, będzie rozmawiał z osobami ze środowiska rapowego.

Raper Szczyl będzie z Trójmiasta prowadził autorską audycję „Polska Floryda”. Jej nazwa to nawiązanie do tytułu debiutanckiego albumu Szczyla.

Z kolei pracownice seksualne i aktywistki Ola Kluczyk i Julia Tramp będą w newonce.radio kontynuowały swój podcast „Dwie dupy o dupie”, którego pierwszy sezon realizowały samodzielnie. W nowej odsłonie pojawią się rozmowy z osobami świadczącymi usługi seksualne.

Ponadto w październiku na antenie pojawi się audycja realizowana we współpracy z Piano, strategicznym partnerem newonce w zakresie subskrypcji. Program będzie dotyczył zmian zachodzących w mediach, ich odbiorze oraz modelach biznesowych.

Kędzierski, Wojewódzki, Masłowska, Szydłowska i Rudzki dalej w newonce.radio

W ramach nowej ramówki od 4 października sukcesywnie wracać będą najpopularniejsze audycje newonce.radio: „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski” Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, „Godzina Czasu” Agnieszki Szydłowskiej i Doroty Masłowskiej,  „Futbol i Cała Reszta” Przemka Rudzkiego i Arka Sitarza, „Coś Osobliwego” Aleksandry Przegalińskiej, „Dawno Temu w Telewizji” Kamila Bałuka czy „Tu Czarkowski, Tam Okuniewska”.

W stacji nieprzerwanie emitowane jest codzienne pasmo „Bolesne Poranki” prowadzone głównie przez Piotra Kędzierskiego i Arka Sitarza.

Nowa ramówka jest promowana pod hasłem „Nie słuchamy się”, stanowiącym przewrotny komentarz do zajmowania przez newonce.radio stanowiska wobec bieżących wydarzeń społeczno-politycznych, czego według niektórych stacja nie powinna robić.

Dołącz do dyskusji: Smokowski, Schwertner, Bodnar, Podógrska, Szczyl i Gargamel z audycjami w newonce.radio

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ulany
Gargamel to dno, gardzące innymi ludzmi I niszczące
Chyba że się przekupi, tak jak zawczasu zrobił to Friz z ekipą, a teraz robi newszajs.
odpowiedź