SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nicky Bullard prezeską MRM Europe

Nicky Bullard objęła nowo utworzone stanowisko prezeski agencji MRM (McCann Worldgroup) na Europę. Będzie łączyć tę funkcję z dotychczasowymi stanowiskami prezeski i dyrektorki kreatywnej MRM Wielka Brytania.

Nicky BullardArticle

Bullard na nowym stanowisku ma odpowiadać za ściślejszą współpracę między poszczególnymi biurami MRM w całej Europie, ze szczególnym uwzględnieniem kluczowych rynków we Francji i Niemczech.

Ponadto skupi się na umożliwieniu MRM ściślejszej współpracy z McCann Worldgroup w celu zintegrowania multidyscyplinarnych możliwości sieci, uproszczenia dostępu do specjalistycznych możliwości dla obecnych klientów i napędzania wzrostu dzięki nowym perspektywom.

Nicky Bullard była pierwszą kreatywną kobietą, która została szefową brytyjskiej agencji marketingowej MRM UK. Od jej przybycia w maju 2016 roku MRM UK przeszło znaczącą transformację w zakresie kreatywnej doskonałości, uznania i rozwoju. Agencja odniosła sukces w szeregu nowych biznesów pozyskując m.in. takich klientów, jak Three, Microsoft, British Land i Macmillan.

Dołącz do dyskusji: Nicky Bullard prezeską MRM Europe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl