SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Niekryty Krytyk promuje platformę TalentTube

Twórca internetowy Maciej Frączyk na swoim kanale Niekryty Krytyk promuje platformę sieci Talent Media, TalentTube. Sam zrzeszony jest w konkurencyjnym LifeTube.

Article

TalentTube to platforma od Talent Media, ułatwiająca realizację kampanii content marketingowych z udziałem tzw. mikroinfluencerów, czyli twórców kanałów niszowych z niewielką liczbą widzów. Jak zapewniają przedstawiciele Talent Media, to pierwsze tego typu rozwiązanie w Europie, które oprócz polskiego ma trafić też na inne rynki w naszym regionie.

Rozwiązanie w jednym ze swoich nowych filmów promuje Maciej Frączyk, prowadzący na YouTube kanał Niekryty Krytyk. W materiale omawia jeden z odcinków paradokumentu "Sekrety Rodziny".

Kanał Niekrytego Krytyka zrzeszony jest w sieci LifeTube, konkurencyjnej wobec Talent Media. Jak wynika z ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, promocja produktu sieci Talent Media nie jest równoznaczna z rozpoczęciem stałej współpracy z tym MCN-em. - Nie wiemy kto z zarejestrowanych na platformie [TalentTube] twórców w jakiej sieci partnerskiej jest i na jakich warunkach. Możemy tylko przypuszczać, że twórcy zarejestrowani na platformie nie są zrzeszeni w żadnej sieci, a jeśli są to nie na zasadach wyłączności - wyjaśnia Anna Tokarek z Talent Media. - Udział w kampaniach jest dobrowolny. Każdy twórca, również z naszej sieci, jeśli chce może oczywiście wziąć w niej udział - dodaje Tokarek.

Jak zapewnili nas przedstawiciele LifeTube'a, w tym przypadku nie ma mowy o konflikcie interesów. - Warunki współpracy Niekrytego Krytyka z siecią partnerską LifeTube umożliwiają twórcy realizowanie kampanii reklamowych we własnym zakresie. Promocja platformy TalentTube w żaden sposób nie godzi w obszar naszych wspólnych działań - komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Tomasz Szambelan, head of support department w LifeTube.

Niekryty Krytyk na YouTube ma ponad 1,5 mln subskrypcji i znajduje się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych kanałów w Polsce. Maciej Frączyk zamieszcza na nim treści humorystyczne, prześmiewczo omawiające głównie programy telewizyjne czy bajki.

W pierwszym kwartale br. łączne wpływy TalentMedia, Opinie.pl i Plastream (wszystkie te platformy należą do Mediacapu) wyniosły 4,5 mln zł, po wzroście w skali roku o 27 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Niekryty Krytyk promuje platformę TalentTube

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dno
ta współpraca ze strony talentmedia nie miała chyba żadnego innego celu poza wbiciem szpuli lifetube tym artykułem. Co jak co ale niekryty przekonwertować może tylko gimbusów ogladających jego bekę z paradokumentów.
8 9
odpowiedź