SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nietypowa akcja Metropolu

W pierwszym tygodniu listopada br. Metropol przeprowadzi, na terenie największych miast w Polsce, nietypową, tajemniczą akcję

W pierwszym tygodniu listopada br. Metropol przeprowadzi, na terenie największych miast w Polsce, nietypową, tajemniczą akcję - na łamach gazety oraz z wykorzystaniem sił dystrybucji.

Dziennik będzie oznaczony tajemniczymi, żółtymi kropkami, które pojawią się w niezwykłych miejscach gazety. Kolporterzy będą mieli żółte kropki na policzkach, a niektórzy z nich w ręku - olbrzymie, żółte tablice - kropki. W centralnych miejscach, w dziesięciu największych miastach w Polsce będzie przeprowadzony tzw. Flash Mob, zebrane osoby będą pokropkowane na żółto... Cała akcja potrwa przez tydzień, ale na jej rozwiązanie należy poczekać do 8 listopada.

Nie jest to pierwsza  nietypowa akcja Metropolu. Kolporterzy dziennika uczestniczyli w kreatywnych akcjach już kilkakrotnie m.in.: rozdawali wraz z Metropolem zupki Knorr Gorący Kubek, promowali ofertę programową kanału Discovery oraz rozdawali kawę Jacobs 3 in1. Jest to jednak pierwsza teaserowa akcja dziennika. Metropol proponuje swoim klientom unikatowe kampanie, które łączą reklamę oraz marketing bezpośredni. Synergia dwóch platform komunikacji: reklamy drukowanej (również w nietypowy sposób) oraz dystrybucji dają doskonałe efekty i coraz więcej klientów po nie sięga.

Już od 2 listopada br. Metropol będzie dystrybuowany codziennie we wszystkich największych, liczących ponad 300 tys. mieszkańców miastach, przez co stanie się istotnym graczem na rynku codziennej prasy informacyjnej w Polsce. Dzięki planowanemu nakładowi - średnio 252 tysiące egzemplarzy, bez zwrotów - Metropol dostanie się do czołówki ogólnopolskich dzienników oraz zostanie pierwszą, ukazującą się codziennie, gazetą rozdawaną bezpłatnie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nietypowa akcja Metropolu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl