SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nietypowa promocja pralek "Super Silent"

Ekspozycja Ariston: rewolucyjna super cicha pralka w polskich bibliotekach

Producent urządzeń AGD marki Ariston, firma Merloni Indesit Polska, wybrała bardzo nietypowe miejsce na promocję swych nowych modeli pralki "Super Silent", rozpoczynając ją w łódzkiej Bibliotece Głównej Politechniki Łódzkiej. Pralki będą tam włączone przez cały czas, aby pokazać jak cicho pracują.

Giuseppe Parma, dyrektor generalny Merloni Indesit Polska, tak tłumaczy założenie tej promocji:

"Jesteśmy tak pewni swego produktu, że ośmielamy się nawet ustawiać go w miejscach znanych z panującej w nich ciszy. Nowe pralki są tak ciche, że można z powodzeniem czytać, a nawet spać w tym samym pomieszczeniu, w którym one pracują. Firma Merloni znana jest z umieszczania funkcji najwyższej klasy w swoim sprzęcie, sprzedawanym po przystępnej cenie (tzw. "demokratyzacja" sprzętu AGD), a teraz my umieszczamy te produkty w miejscach, gdzie normalnie ich się nie ogląda.".

Ekspozycja zostanie powtórzona w wybranych bibliotekach. Towarzyszyć jej będzie promocja nowego asortymentu produktów marki Ariston przeprowadzana w grudniu w większych centrach handlowych w kraju oraz na początku roku w sieci księgarń. Inne działania marketingowe obejmują kampanię prasową w wiodących tytułach ogólnopolskich, podkreślającą nowatorskie funkcje nowych produktów Ariston (takie jak np. "Super Silent" czy "Ever Fresh" (Zawsze Świeże) - pierwsze lodówki na rynku wyposażone w pojemniki próżniowe).

Nowe pralki pracują w całkowitej ciszy dzięki nowym trójfazowym silnikom wyposażonym w układ zawieszenia pochłaniający wszystkie naprężenia, jak również specjalnym dźwiękoszczelnym materiałom rozpraszającym dźwięk i redukującym hałas o 10 decybeli. Oznacza to, że ich użytkownicy mogą na przykład w pełni korzystać z funkcji opóźnieniowej nastawiając pralkę na rozpoczęcie prania w czasie, gdy cała rodzina jest jeszcze pogrążona we śnie, bez obawy, że zostanie on zakłócony.

Wprowadzenie nowych produktów o radykalnie unowocześnionym działaniu i wyglądzie określa nowy wizerunek marki Ariston. Oparty jest on na czterech podstawowych wartościach: trosce, stylu, jakości i niezawodnym działaniu, a jego głównym zadaniem jest umilenie i ulepszenie czasu spędzanego w domu. Nowe pralki wolnostojące zostały wprowadzone na polski rynek wczesną jesienią i towarzyszyły temu zakrojone na szeroką skalę imprezy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nietypowa promocja pralek "Super Silent"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl