SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa kampania wizenkowa Pioneer Pekao

"Dobrze zainwestowane pieniądze" - to hasło całej kampanii

Nowa kampania wizenkowa Pioneer Pekao

Na początku grudnia w prasie ukazała się  kampania reklamowa Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Podczas gdy inni rynkowi gracze prześcigają się w zachwalaniu wysokich procentów zysku i niskich opłat, Pioneer, decydując się na kampanię wizerunkową, rozpoczął wyścig w zupełnie innej klasie.

W swojej kampanii Pioneer prezentuje wyraziste prawie w całości czarnobiałe zdjęcia i odwołuje się do trzech czytelnych symboli. Kobieca biżuteria, eleganckie spinki na mankiecie męskiej koszuli, metalowy znak marki na masce dobrego samochodu - wszystkie w kształcie charakterystycznego złotego żaglowca - jedynego kolorowego elementu projektów.

Aspiracyjne reklamy Pioneera mówią - kobieto, mężczyzno zrób prezent, sobie (swoim bliskim), nie tylko na najbliższe Święta, ale na całe życie. Zainwestuj w siebie, w realizację swoich planów, w pozycję, którą pomożemy ci zająć. Zainwestuj nie tylko w przyszłe zyski, ale przede wszystkim w niezależność i bezpieczeństwo finansowe, który możesz osiągnąć.

"Dobrze zainwestowane pieniądze" - to hasło całej kampanii.

Jednocześnie w najnowszej kampanii Pioneer podkreśla swoje przywiązanie do tradycji, powracając do silnego eksponowania tradycyjnego loga w kształcie żaglowca, który przekracza horyzonty, a swoim klientom pomaga osiągnąć założone cele.

Kapania Pioneera realizowana jest w oparciu o prestiżowe tytuły prasowe. Agencja Believe przygotowała trzy lay-outy, każdy dostosowany jest do innego typu mediów i ich czytelników (magazyny kobiece - Wysokie Obcasy, Viva, Twój Styl , męskie - Playboy, społeczno-polityczne Newsweek, Wprost, Polityka, Forum, Przekrój, ponadto Focus i National Geografic).

Kampania została przygotowana przez agencję Believe.

Osoby odpowiedzialne ze strony agencji - Wojciech Bojańczyk Dyrektor Działu Obsługi Klienta; Krzysztof Sakho Dyrektor Kreatywny;

Osoby odpowiedzialne ze strony klienta -Urszula Kontowska - Dyrektor Marketingu i Adrian Adamowicz - Dyrektor Departmentu Sprzedaży i Marketingu

Planowaniem mediów zajęła się agencja Pan Media Western.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa kampania wizenkowa Pioneer Pekao

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl