SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa odsłona aplikacji SkyCash. Prostsza obsługa i dostęp do Portmonetki bez weryfikacji

Od 1 lipca 2020 roku na rynku pojawi się nowa wersja mobilnej aplikacji finansowej SkyCash. W zapowiedzianej odsłonie obsługa platformy ma być wygodniejsza i prostsza, narzędzie Portmonetka stanie się  dostępna bez konieczności weryfikacji, pojawi się też możliwość zapłacenia w SkyCash za korzystanie z serwisów streamingowych.

SkyCash to polska aplikacja mobilna, która pozwala na takie operacje finansowe jak zakup biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, czy też realizowanie opłat za korzystanie z parkometrów.

Na początku maja 2019 r. platforma SkyCash podpisała ostateczną umowę na obsługę mobilnych płatności za parkowanie w Warszawie. Kontrakt zakończył kilkumiesięczny spór związany z przetargiem, w którym rywalem SkyCash była firma mPay.

Prostszy wygląd i Portmonetka na nowo

Teraz zapowiedziano, że od 1 lipca 2020 r. użytkownicy otrzymają dostęp do nowej wersji SkyCash. W zapowiedzianej odsłonie ma się znaleźć kilka nowości.

Jedną z nich będzie nowy wygląd okna aplikacji. Według producenta zmiany w interfejsie to większa przejrzystość oraz szybszy dostęp do najważniejszych funkcji i usług. W dolnej części ekranu dodano belkę, na której znajdują się często wykorzystywane przez użytkowników guziki - aktywne bilety do kontroli, ulubione produkty i zarządzanie kartami płatniczymi.

Czytaj także: Polscy użytkownicy Revolut z największymi wydatkami na gry i streaming wideo. Tracą restauracje, sprzedawcy prasy i turystyka

W centralnym miejscu pojawił się planer podróży. Dzięki niemu w łatwy sposób można wyszukać interesujące użytkownika połączenie i porównać koszty poszczególnych biletów. Planer według zapowiedzi jeszcze w br. pojawi się w zupełnie nowej, rozbudowanej o dodatkowe usługi odsłonie.

Według producenta ekran główny aplikacji nabrał lekkości i nowoczesnego stylu. Proste i czytelne ikony mają pomóc szybko odnaleźć to, czego użytkownik aktualnie szuka. Uporządkowane zostało również menu aplikacji. Pojawiły się tam sekcje znacząco ułatwiające poruszanie się po ustawieniach konta, historii transakcji, czy aktualnych regulaminach.

Nastąpiły także zmiany w narzędziu Portmonetka. Od 1 lipca br. wszyscy użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z Portmonetki od razu po rejestracji (bez dotychczas wymaganej weryfikacji konta przelewem weryfikacyjnym).

Prosta weryfikacja pierwszego stopnia będzie wciąż dostępna i pozwoli na korzystanie z dodatkowych funkcji, jak np. natychmiastowe przesyłanie środków do innych użytkowników SkyCash. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dokonanie tej weryfikacji zyskają status Użytkownika Zweryfikowanego. Zostanie im też wydany Instrument Płatniczy Portmonetka+.

Po dokonaniu weryfikacji drugiego stopnia, czyli potwierdzeniu tożsamości zdjęciem swojego dowodu oraz selfie, odblokowana zostanie m.in. funkcja Bankomaty, która pozwala na zasilanie Portmonetki+ gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Dodatkowo zwiększone zostaną limity transakcji. Taki użytkownik zyska również status Użytkownika Zaufanego.

Opłata za streaming i rozbudowane Autostrady

W nowej wersji SkyCash jedna z nowości to również kafel Rozrywka, pod którym znajdują się m.in. doładowania do serwisów streamingowych, gamingowych i muzycznych takich jak Spotify. Zgodnie z planem oferta w tym segmencie będzie sukcesywnie rozszerzana.

Czytaj także: Orange Polska: opłata za parking może być doliczana do faktury

Wraz z wdrożeniem wyżej opisanych zmian rozbudowana zostanie usługa Autostrady. Od 1 lipca br. użytkownicy zapłacą ze SkyCash za przejazdy płatnymi odcinkami autostrady A4 (Katowice – Kraków). Obecnie usługa działa na Autostradzie A1 od grudnia 2019 r.

Dołącz do dyskusji: Nowa odsłona aplikacji SkyCash. Prostsza obsługa i dostęp do Portmonetki bez weryfikacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl