SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta K2 Internet

Rozwój oferty outsourcingowej K2 Internet

W listopadzie br. K2 Internet, kończąc pierwszy etap inwestycji w rozwój infrastruktury i know-how, rozwinęła ofertę outsourcingu w zakresie utrzymania i zarządzania serwisami oraz aplikacjami internetowymi, wprowadzając do swojej oferty pakiet usług o nazwie K2 Managed Hosting. Pakiet ten obejmuje: najwyższej jakości pasmo, dzierżawę infrastruktury, udostępnianie oprogramowania w modelu ASP (Application Service Providing) oraz zapewnienie gwarancji prawidłowego działania aplikacji.

K2 Managed Hosting powstała przy współpracy z ATM S.A. Zdaniem Tymoteusza Chmielewskiego, szefa IT w K2 "zapewniamy najbardziej wymagającym Klientom standard obsługi jak w szwajcarskim banku. Jakość usług regulowana jest umowami (SLA)  oraz gwarancjami finansowymi. Nie bez znaczenia jest fakt, że oferujemy łącze o gwarantowanej przepustowości (m.in. do TP S.A., UPC, Aster) do kilkunastu razy taniej niż przy bezpośrednim zakupie od danego operatora."

Kolejnym krokiem w zakresie inwestycji będzie uruchomienie na bazie istniejącej infrastruktury nowych usług opartych o oprogramowanie firm partnerskich. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta K2 Internet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl