SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta Wirtualnej Polski

Reklama w systemie wyszukiwawczym Wirtualnej Polski

Najpopularniejsza usługa sieciowa, wyszukiwanie, nie od dziś znakomicie służy reklamodawcom. Wirtualna Polska połączyła możliwości jakie niesie wyszukiwanie z panelem usług biznesowych tworząc nową ofertę reklamową.

Kompleksowy panel usług biznesowych WP związanych z wyszukiwaniem obejmuje Boksy Reklamowe, dodawanie i odświeżanie strony w indeksie wyszukiwarki (Autoodświeżanie) oraz Dodawanie i Modyfikację w Katalogu. Panel umożliwia także zgłoszenie strony w celu skorzystania z usługi Płatnego Pozycjonowania. Klient może korzystać ze wszystkich tych form promocji łącznie, bądź samodzielnie określić, które zastosuje przy reklamie produktu, lub usługi.

Dysponując indywidualnym Profilem Biznesowym samodzielnie decyduje o budżecie reklamowym, zaś gromadząc "środki płatnicze" w postaci punktów w skonsolidowanej z panelem "wirtualnej portmonetce" ma bieżący wgląd w stan swego konta.

"Wersja testowa panelu, mimo, iż jej uruchomienia nie wiązaliśmy z żadną akcja promocyjną, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem reklamodawców. W grudniu w Profilu Biznesowym zarejestrowało się ponad tysiąc klientów, założono zaś i wyemitowano niemal półtora tysiąca boksów reklamowych. To doskonale wróży pełnej wersji produktu - mówi Grzegorz Borowski Kierownik Działu Funkcjonowania Portalu - Uwagi i propozycje testujących panel pozwoliły nam na jego optymalizację i przedstawienie użytkownikom wersji, która sprawnie zrealizuje skuteczne kampanie reklamowe kreowane samodzielnie przez naszych klientów. W dalszym ciągu aktywnie będziemy rozwijać produkt, wsłuchując się w sugestie klientów, tak aby rezultaty osiągane za pomocą naszych usług w pełni ich satysfakcjonowały."

Rozliczenia Klienta, z tytułu świadczonych przez WP usług reklamowych, mogą zaś odbywać się wszelkimi dostępnymi kanałami płatniczymi.

Uruchomienie pełnej wersji panelu powiązane jest z intensywną kampania reklamową na stronach Wirtualnej Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl