SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa strategia Leo Burnett Warszawa

Zmiany na kluczowych pozycjach w Grupie Leo Burnett Warszawa, czyli z PZL na stanowisko dyrektora zarządzającego agencji Leo Burnett Warszawa.

Cezary Antoń, dotychczasowy dyrektor zarządzający agencji PZL od 24 lipca br. obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego agencji Leo Burnett Warszawa. 
Na jego miejsce powołano Krzysztofa Dzierżka, obecnie dyrektora działu obsługi klienta w PZL.  Szefowie obu agencji raportują do Jarka Ziębińskiego, Chairman and CEO Grupy Leo Burnett w Polsce i Środkowo-Wschodniej Europie.

Cezary Antoń był pierwszym dyrektorem zarządzającym agencji PZL. Wraz ze współzałożycielami agencji od samego początku tworzył jej sukces i budował silną pozycję PZL na polskim rynku reklamowym. Historycznie, jego kariera zawodowa była związana z agencją Leo Burnett - przed podjęciem misji współtworzenia PZL – był dyrektorem działu obsługi klienta Leo Burnett Warszawa.

„Sukcesja jest naturalnym stanem rzeczy na dojrzałych rynkach reklamowych. Cieszę się, że po spełnieniu zadań związanych z budowaniem agencji PZL, Cezary nadal pozostaje w naszej rodzinie i wraca do Leo Burnett. Otwiera się przed nim nowa szansa i ciekawe wyzwanie związane z zarządzaniem dwukrotnie większą agencją, a także globalną marką jaką jest Leo Burnett. Wiem, że jest on do tej roli świetnie przygotowany, podobnie jak Krzysztof Dzierżek, również nasz wychowanek, któremu gratuluję nowej roli w agencji PZL. Przed Krzysztofem rysuje się niezwykle ogromne wyzwanie, ale jestem o niego spokojny bo wiem że zna on PZL od podszewki.” – powiedział Jarek Ziębinski, Chairman and CEO Grupy Leo Burnett w Polsce i Środkowo-Wschodniej Europie.   

"Cezary Antoń uznał, ze nadszedł już czas, żeby w swoim życiu zawodowym cos zmienić i niestety niedługo odejdzie z naszej firmy. Okres powstawania i rozwoju naszej agencji był bardzo trudny. Jeśli Cezary dał sobie radę z tak dobrym rezultatem po tych kilku niełatwych latach, myślę że już żadne przeciwności losu korporacyjnego, jakie mogłyby go spotkać w nowej pracy nie będą dla niego większym problemem. Wymagający program MBA nie dałby się porównać pod względem trudności z siedmioletnim programem PZL, którego absolwentem jest Cezary.

Cezarego na stanowisku Dyrektora Zarządzającego zastąpi Krzysztof Dzierzek. Krzysztof też był z nami od samego początku, przeszedł przez wszystkie szczeble kariery, i wie doskonale jak się zarządza naszą firmą. Mamy szczęście, że nie musimy szukać dyrektora zarządzającego na zewnątrz bo najlepszy z możliwych kandydatów pracuje już z nami od siedmiu lat. Krzysztof od pierwszych dni pracy na nowym stanowisku wejdzie również do zarządu spółki.

Obydwu panom życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego, Krzysztofowi również z pobudek nieco bardziej egoistycznych a Cezaremu też dlatego, że trudno nie mieć dla niego wdzięczności za te ciężko przepracowane przez niego u nas lata.”  - powiedzieli, cytowani w komunikacie, Iwo Zaniewski i Kot Przybora, właściciele PZL.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa strategia Leo Burnett Warszawa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl