SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe audycje w jesiennej ramówce Trójki

„Godzina prawdy” Michała Olszańskiego, poranne pasmo „Do południa” oraz audycje muzyczne Piotra Barona i Artura Orzecha to najważniejsze nowości w jesiennej ramówce radiowej Trójki.

Nowe audycje w jesiennej ramówce Trójki

Nowe pasmo „Do południa” nadawane będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 -12.00. Poprowadzą je odpowiednio: Ewa Lipowicz i Michał Nogaś (poniedziałki), Katarzyna Borowiecka i Michał Gąsiorowski (wtorki), Robert Kantereit (środy) oraz Piotr Stelmach (czwartki). W audycji znajdą się m.in. rozmowy na tematy zgłaszane przez słuchaczy oraz muzyka.
 
Kolejną nowością jest „Godzina prawdy” Michała Olszańskiego, która będzie emitowana w piątki o godzinie 12.00. Autor będzie m.in. przeprowadzał rozmowy z ludźmi, którzy stali się bohaterami nieprawdopodobnych historii oraz z osobami, które przed laty były sławne, a obecnie nie biorą udziału w życiu publicznym.

>>> Tracą RMF FM i Jedynka, zyskały Radio ZET i Trójka

Od poniedziałku do czwartku od 13.00 do 14.00 nadawana będzie nowa muzyczna audycja Piotra Barona. Nie jest jeszcze jednak znany jej tytuł, gdyż wybrany on zostanie przez słuchaczy. Artur Orzech także poprowadzi nowy program muzyczny. Będzie on nosił tytuł „Zaraz wracam”, a emitowany będzie w niedziele od 12.00 do 14.00.

Trójka zmienia także godziny nadawania niektórych audycji, które emitowane były w poprzedniej ramówce. „Akademii rozrywki” Artura Andrusa będzie można słuchać od poniedziałku do czwartku między 14.00 a 15.00, a „Trójkowy wehikuł czasu” Jerzego Sosnowskiego zostaje przeniesiony z piątku na sobotę na godz. 18.00.

Niedzielny magazyn filmowo-teatralny „Trójkowo-Filmowo” będzie gościł na antenie o godz. 14.00, natomiast „Magazyn Bardzo Kulturalny” o 19.00. Raz w miesiącu w niedziele o godz. 19.00 Marcin Zaborski prowadzić będzie „Biuro myśli znalezionych”. W pozostałe niedziele miesiąca o tej samej godzinie nadawane będą zamiennie: „Z najwyższej półki” Michała Nogasia oraz „Scena teatralna Trójki”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe audycje w jesiennej ramówce Trójki

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
eter
O, to w poniedziałki do południa nie słucham Trójki. Nie mogę znieść kiedy ktoś taki jak Michał Nogaś nie wymawia "r" oraz nie ma zbyt mikrofonowego głosu. Szkoda.
odpowiedź
User
eter
Może się czepiam, ale jak dla mnie są to niedopuszczalne niedociągnięcia dykcyjne. Zwłaszcza na takiej antenie jak antena Trójki.
odpowiedź
User
trójkowicz
nogaś nie jest taki zły.jest tam jeszcze niejaka anna gacek.to jest dopiero wynalazek.głos w 100% nie emisyjny i mistrzyni w opowiadania bzdur,która popada co rusz w bezgraniczną egzaltację,muzyką o której nikt nie będzie pamiętał za 10 lat..to zdaje się bliska znajoma stelmacha i jego protegowana...
odpowiedź