SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe taryfy dla biznesu w TP

26. lutego Telekomunikacja Polska przedłożyła w UKE do zatwierdzenia 7 nowych taryf skierowanych do biznesu.

TP S.A. zwróciła się do Prezesa UKE o wyrażenie zgody na wdrożenie zmian dotyczących wyłącznie usług dla klientów biznesowych. Przedłożone zmiany w cennikach polegają m.in. na uruchomieniu nowych planów telefonicznych, tak na dostępie POTS, jak i ISDN, a także na wprowadzeniu tzw. ofert nielimitowanych oraz zmian w połączeniach międzynarodowych.

Wg serwisu Telepolis TP planuje wprowadzić 3 plany taryfowe oparte na pakietach minut na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych - każdy kolejny ma wyższy abonament, wyższą pulę minut i niższą cenę połączeń.

Dodatkiem będzie plan wartościowy, oparty na pakiecie kwotowym, w którym całą kwotę można wykorzystać na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych.

TP planuje wprowadzić także plan z sekundowym taktowaniem i nielimitowanymi połączeniami w ramach sieci TP. Dodatkowo, do tego planu będzie można zakupić pakiety minut do sieci komórkowych - 60 lub 120.

Wprowadzony zostanie także nowy plan dla ISDN PRA (30B+D) - z wysoką opłatą abonamentową i pulą bezpłatnych połączeń do krajowych sieci stacjonarnych, które po wyczerpaniu będą o około 20% tańsze niż dotychczas.

TP zamierza też obniżyć koszt połączeń zagranicznych - nie tylko do sieci stacjonarnych, ale także i komórkowe (połączenie 2 i 3 strefy i redukcja stref do trzech). Obniżka i zmiana struktury obejmie plany sekundowe dla biznesu, za wyjątkiem planu startowego tp biznes - podał serwis Telepolis.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe taryfy dla biznesu w TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl