SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowi komentatorzy "Dziennika Gazety Prawnej"

Krzysztof Rybiński, Ryszard Petru i Marcin Król zostali stałymi komentatorami "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor Biznes). Poprzedni publicyści nie pasowali do wizerunku nowej gazety.

Nowi komentatorzy

Po przejęciu "Dziennika Polska, Europa, Świat" przez Infor i połączeniu jej z "Gazetą Prawną" z tytułem rozstali się m.in.: Jerzy Pilch, Jan Wróbel, Piotr Zaremba i Michał Karnowski. Cały czas publicystą gazety jest były poseł PO Jan Rokita. - "Dziennik Polska, Europa, Świat" był za bardzo zaangażowany politycznie. Zresztą podobnie było z komentatorami. Byli oni kojarzeni tylko z jedną stroną sceny politycznej i było to także widoczne w ich publicystyce - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl zmiany Ryszard Pieńkowski, prezes INFOR PL SA.

Nowi komentatorzy to zdaniem prezesa wydawnictwa uznani eksperci i fachowcy w swoich dziedzinach, a właśnie na takich autorach ma być budowana siła "Dziennika Gazety Prawnej".

Krzysztof Rybiński jest ekonomistą, pracował w ING Banku, Banku BPH oraz BZ WBK, a także przez niemal cztery lata był wiceprezesem Narodowego Banku Polskiego. Ryszard Petru był doradcą Leszka Balcerowicza, a aktualnie pełni funkcję dyrektora BRE Banku ds. Strategii i Nadzoru Właścicielskiego. Natomiast Marcin Król jest profesorem Uniwersytetu Warszawskiego oraz dziekanem Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji tej uczelni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi komentatorzy "Dziennika Gazety Prawnej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl