SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowość na rynku wydawniczym

Wystartował dwumiesięcznik "Fundusze Europejskie"

11 grudnia b.r. na polskim rynku wydawniczym pojawił się nowy dwumiesięcznik "Fundusze Europejskie" w dystrybucji masowej. Pismo skierowane jest do wszystkich, którzy ubiegają się lub będą ubiegać się o dotacje z Unii Europejskiej. Jego formuła zakłada przekazywanie informacji praktycznych i poradnikowych.

"Fundusze Europejskie" - nowy dwumiesięcznik wydawany przez Waren Group to vademecum poruszające kwestie jak pozyskać i wykorzystać dotacje uzyskiwane z Unii Europejskiej. Magazyn ma charakter informacyjno - poradnikowy, dzięki czemu wszyscy czytelnicy będą mogli poznać opinie ekspertów oraz praktyków, osób, które już skorzystały z dotacji europejskich. Na łamach pisma będą zamieszczane również porady, m.in. jak prawidłowo wypełnić wniosek o przyznanie dotacji czy rozpisać projekt. Papier gazetowy ma podkreślać użytkowy, poradnikowo - informacyjny charakter pisma.

Pismo, drukowane na papierze formatu 235 x 332, papier offsetowy biały o gramaturze 65 gr., wnętrze - papier gazetowy o gramaturze 45 gr., będzie liczyć około 100 stron. Początkowo magazyn będzie dwumiesięcznikiem, ale docelowo ma stać się miesięcznikiem. Cena jednego egzemplarza wynosi 5 zł. Pismo będzie dostępne w placówkach EMPIK, w salonach prasowych Ruchu i wybranych hotelach. Wydawca liczy, że tytuł szybko zdobędzie grono stałych czytelników, którzy zdecydują się na prenumeratę. Cena prenumeraty jest gwarantowana, wraz z kosztami wysyłki wyniesie 5 zł.

Trzon redakcji tworzą osoby od lat związane z tematyką Unii Europejskiej. Redaktorem naczelnym "Funduszy Europejskich" jest Jakub Anders - politolog i specjalista do spraw funduszy europejskich, związany z wielkopolskimi organizacjami pozarządowymi. Kierownikiem projektu i jednym z pomysłodawców pisma jest Marek Szymański - wieloletni dziennikarz publikujący artykuły w prasie wielkopolskiej i krajowej (m.in. reportaże w ,,Przekroju''). Obecnie redaktor naczelny dwumiesięcznika gospodarczo - logistycznego ,,Eurologistics''.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowość na rynku wydawniczym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl