SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy prezes agencji Interfax Central Europe

1 maja 2007 roku prezesem agencji Interfax Central Europe zostanie Leo Turno, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju spółki.

Zastąpi on na tym stanowisku Roberta Bogdańskiego, który odchodzi z agencji.

„Wiedza Roberta na temat funkcjonowania agencji informacyjnych oraz ogromne doświadczenie w zarządzaniu, przyczyniło się do rozwoju Interfaxu w Europie Środkowej” – powiedział Michał Broniatowski, Wiceprezes Interfax Information Services Group i Dyrektor Global Services w Grupie. „Bardzo dobrze będę wspominał współpracę z Robertem, bo jest to wybitny profesjonalista i człowiek, który zawsze pracuje z dużym zaangażowaniem. Dlatego w pełni rozumiem podjętą przez niego decyzję o zajęciu się własnym przedsiębiorstwem. Rozpoczęte projekty będą kontynuowane przez jego następcę”.

Leo Turno to manager o doświadczeniu międzynarodowym zdobytym w firmach w Szkocji, Francji i Szwajcarii. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i francuskiej INSEAD z Fontainebleau. W ciągu ostatnich sześciu lat był zaangażowany w różne nowatorskie przedsięwzięcia z branży medialnej. W swojej karierze zawodowej pracował w takich firmach jak IBM, Motorola, czy Eli Lilly.

Interfax Central Europe jest regionalną agencją informacyjną dostarczającą anglojęzycznych serwisów o wydarzeniach gospodarczych w Czechach i na Słowacji, w Polsce oraz na Węgrzech.  Oprócz informacji ogólnogospodarczych agencja wytwarza specjalistyczne serwisy dotyczące energetyki, finansów i telekomunikacji.

Dołącz do dyskusji: Nowy prezes agencji Interfax Central Europe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl