SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy Prezes Alcatela Polska

Jakub Sagan został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego firmy Alcatel Polska S.A. Zastąpił on Georges'a Kutę, który kierował firmą od 1998 roku. Nowy prezes pełnił dotychczas funkcję dyrektora departamentu prawnego Alcatel Polska S.A.

Jakub Sagan jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W roku 1993 po uzyskaniu dyplomu radcy prawnego rozpoczął karierę zawodową w departamencie prawno-podatkowym firmy Deloitte & Touche Sp. z o.o., zajmując się opieką prawną nad najważniejszymi klientami i specjalizując się m.in. w zagadnieniach związanych z projektami inwestycyjnymi z udziałem kapitału zagranicznego, programach restrukturyzacyjnych i zakładaniu nowych podmiotów gospodarczych w Polsce. Od kwietnia 1995 r. J. Sagan pracuje w Alcatel Polska S.A., gdzie współtworzył od podstaw departament prawny firmy. Był odpowiedzialny m.in. za koordynację prac związanych z obsługą prawną firmy, doradzał zagranicznym jednostkom grupy Alcatel przy zarządzaniu projektami w Polsce oraz negocjował kontrakty z jednostkami administracji państwowej.

Nowy prezes Alcatela mówi o sobie, że nie był typowym radcą prawnym. Niemal od początku swojej pracy w Alcatelu brał aktywny udział w formułowaniu strategii firmy i zarządzaniu projektami.

Jakub Sagan ma 36 lat, jest żonaty, ma syna. Jego hobby to kolekcjonowanie starodruków, fotografia oraz gra w tenisa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Prezes Alcatela Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl