SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy tytuł wydawnictwa Eurologistics

Powstał nowy magazyn o zarządzaniu samochodami firmowymi

Wydawca prasy fachowej - Wydawnictwo Eurologistics  -  wprowadziło na rynek nowy tytuł - dwumiesięcznik Flota Auto Biznes.

Flota Auto Biznes - magazyn o zarządzaniu samochodami firmowymi jest źródłem informacji o rynku flotowym w Polsce. Stanowi kompedium wiedzy o branży flotowej, zawiera m.in. informacje o zarządzaniu flotą samochodową, nowych rozwiązaniach prawnych, sektorze flotowym w koncernach samochodowych, rynku car fleet management, o nowościach dotyczących rynku flotowego, rozwiązaniach technicznych, o rynku usług kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych dla branży samochodowej i flotowej.
Nakład pisma wynosi 10 tys. egzemplarzy. Skierowane jest ono przede wszystkim do kadry menedżerskiej  dużych i średnich przedsiębiorstw, do szefów logistyki w przedsiębiorstwach;  do właścicieli, kierowników i pracowników firm car fleet management oraz do wszystkich osób zainteresowanych rynkiem flotowym w Polsce. Ważnym elementem strategii Floty Auto Biznes są specjalistyczne badania rynku floty samochodowej, ułatwiające szefom zakładowych flot podejmowanie decyzji.

 Właścicielem wydawnictwa jest Adam Błuś, który od 2000 roku wydaje w ramach tego samego wydawnictwa - branżowe pismo o tematyce logistycznej - Eurologistics.


Flota Auto Biznes - dane o tytule:
Wydawca:    Adam Błuś
Redaktor naczelny:   Marek Szymański
Redaktor prowadzący:   Robert Bielecki
Cykl wydawniczy:   dwumiesięcznik
Zasięg:    ogólnopolski
Nakład:    10 tys. egzemplarzy:
Dystrybucja:
- EMPIK - wybrane salony prasowe, RUCH, Kolporter, Rolkon
- prenumerata
- działania promocyjne typu Direct Mailing
- dystrybucja na imprezach organizowanych lub współorganizowanych przez FAB. 
Ponadto od wydania wrześniowo - październikowego czasopismo Flota Auto Biznes będzie dystrybuowane także w 100 punktach sieci INMEDIO.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy tytuł wydawnictwa Eurologistics

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl