SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

NutroPharma klientem Partner of Promotion

Agencja Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z firmą farmaceutyczną NutroPharma w zakresie obsługi public relations.

Article

W ramach współpracy agencja zajmie się kompleksową obsługą produktu femaltiker plus, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego dla kobiet karmiących piersią.

Do zadań agencji należeć będzie prowadzenie biura prasowego, zarządzanie komunikacją w sytuacjach kryzysowych oraz prowadzenie działań z zakresu content marketingu.

Strony nie ujawniają szczegółów podpisanej umowy.

Przychody agencji Partner of Promotion wzrosły w 2019 roku o 5,5 proc. w porównaniu z 2018 rokiem, z 42,4 mln zł do 44,7 mln zł. W omawianym okresie zwiększeniu uległy koszty z działalności operacyjnej - o 4,6 proc., do 43,3 mln zł. Najwięcej spółka wydała na tzw. usługi obce - 39,8 mln zł (wobec 37,9 mln zł rok wcześniej). Na wynagrodzenia przeznaczyła z kolei 2,3 mln zł, czyli ok. 100 tys. więcej niż rok wcześniej. Przeciętne zatrudnienie w agencji zmalało z 36 do 35 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NutroPharma klientem Partner of Promotion

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl