SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ofensywa erotyczna Polsatu

Telewizja Polsat uruchomiła nadawanie kanału erotyczno - rozrywkowego pod nazwą Playboy Polska. Do rozpoczęcia emisji wezwała KRRiT grożąc odebraniem koncesji.

Kanał nadaje z satelity Hot Bird i jest kodowany. Od 18.00 do 23.30 stacja emituje istniejące programy z zasobów archiwalnych Polsatu, chociaż nie wiadomo co dokładnie jest na niej pokazywane. - Kanał docelowo będzie się składał z zupełnie nowego repertuaru. Jesteśmy w trakcie przygotowywania produkcji i zakupów – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogusław Chrabota, redaktor naczelny Polsatu, który nadzoruje zespół tworzący kanał.

Stacja na razie jest niedostępna dla widzów. Jak wyjaśnia Chrabota, niebawem pojawić się ma oferta handlowa kanału na platformie Cyfrowy Polsat. W najbliższych dniach rozstrzygnie się także czy dostęp do erotycznej stacji będą mieli abonenci angielskiej wersji Playboya, nadawanej na słonecznej platformie. Polsat chce także sprzedać swój nowy kanał do sieci kablowych i pozostałych platform cyfrowych. Oferta programowa i handlowa zaprezentowana zostanie na konferencji prasowej.

Niewykluczone, że kanał będzie się także inaczej nazywać. – Nie chcemy się ograniczyć do repertuaru Playboya i rozważamy inne nazwy. W tej sprawie będziemy się kontaktować z Krajową Radą – tłumaczy nam Chrabota.

Koncesja dla stacji Playboy Polska została wydana już półtora roku temu, bo 16 listopada 2005 roku. Nastąpiło to po czteroletniej batalii Polsatu z KRRiT, zakończonej ostatecznie przychylnym dla stacji wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego, który uchylił wcześniejszą decyzję Rady o odmowie udzielenia koncesji dla erotycznej telewizji. Gdy Polsat przez wiele miesięcy nie uruchamiał jednak zapowiadanego kanału, w marcu br. KRRIT zagroziła odebraniem koncesji i wezwała stację do rozpoczęcia nadawania.

Dołącz do dyskusji: Ofensywa erotyczna Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl