SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale z najwyższą oglądalnością w kwietniu, Polsat Romans zyskał najwięcej

W zeszłym miesiącu pozycję niekwestionowanego lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Polsat Romans, a liderem spadków była stacja AXN Black - raport Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w kwietniu 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 5,07 proc. i ukształtował się na poziomie 1,45 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,88 proc., po spadku o 11,11 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,50 proc. (do góry o 2,04 proc.).

Najwięcej zyskał Polsat Romans, który awansował z miejsca 18. na 13. Jego udział zwiększył się o 44,44 proc. do 0,13 proc.

Z kolei najwięcej stracił AXN Black, którego wynik zmalał o 45,45 proc. do 0,06 proc. udziału. W zestawieniu spadła ona z 14. na 25. miejsce.

W grupie komercyjnej 16-49 w kwietniu br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,63 proc., po wzroście o 5,16 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (0,88 proc. udziału; spadek o 16,98 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Comedy Central, który awansował z miejsca piątego (0,73 proc.; do góry o 37,74 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 60 proc. do 0,32 proc., pochwalić się mógł Paramount Channel HD. Z kolei w tym ujęciu najwięcej stracił kanał Romance TV - było to 61,11 proc. do 0,07 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale z najwyższą oglądalnością w kwietniu, Polsat Romans zyskał najwięcej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl