SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale z najwyższą oglądalnością. Stopklatka TV i Polsat Film na podium

W zeszłym miesiącu pozycję lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło AMC, a liderem spadków była stacja CBS Action - raport Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w sierpniu 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 8,87 proc. i ukształtował się na poziomie 1,48 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 1,03 proc., po wzroście o 6,65 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,40 proc. (w dół o 16,77 proc.).

Najwięcej zyskał kanał AMC, który awansował z miejsca 25. na 17. Jego udział zwiększył się o 80,88 proc. do 0,12 proc.

Z kolei najwięcej stracił CBS Action, którego wynik zmalał o 55,76 proc. do 0,10 proc. udziału). W zestawieniu spadła ona z 13. na 21. miejsce.

W grupie komercyjnej 16-49 w sierpniu br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,84 proc., po wzroście o 1,72 proc.

Druga lokata też należała do Stopklatki TV (0,95 proc. udziału; spadek o 10,17 proc.), a podium uzupełnia Comedy Central (0,80 proc.; w dół o 3,49 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 75,36 proc. do 0,24 proc.,  pochwalić się mógł FOX Comedy. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił CBS Action - było to 68,63 proc. do 0,03 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale z najwyższą oglądalnością. Stopklatka TV i Polsat Film na podium

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Thx
Zadam to pytanie po raz setny, dlaczego TVP Seriale nie nadają jeszcze w HD?
odpowiedź