SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale z najwyższą oglądalnością we wrześniu. Stopklatka TV i Polsat Film na podium

W zeszłym miesiącu pozycję lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło AMC, a liderem spadków była stacja CBS Action - raport Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów we wrześniu 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 6,61 proc. i ukształtował się na poziomie 1,43 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 1 proc., po wzroście o 10,78 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,42 proc. (w dół o 19,69 proc.).

Najwięcej zyskał kanał AMC, który awansował z miejsca 27. na 19. Jego udział zwiększył się o 94 proc. do 0,10 proc.

Z kolei najwięcej stracił CBS Action, którego wynik zmalał o 52,38 proc. do 0,07 proc. udziału). W zestawieniu spadła ona z 14. na 22. miejsce.

W grupie komercyjnej 16-49 we wrześniu br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,75 proc., po wzroście o 0,40 proc.

Druga lokata też należała do Stopklatki TV (0,89 proc. udziału; spadek o 3,38 proc.), a podium uzupełnia awansujący z czwartego miejsca Comedy Central (0,81 proc.; do góry o 15,81 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 150 proc. do 0,22 proc.,  pochwalić się mógł FOX Comedy. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił CBS Action - było to 64,29 proc. do 0,02 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale z najwyższą oglądalnością we wrześniu. Stopklatka TV i Polsat Film na podium

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kolis
Dlaczego wy zawsze podając zmianę liczycie procent z procentu? Jeśli było 1,528%, a teraz jet 1,427%, to zmiana procentu wynosi -0,101%, a nie -6,61%. Gdybyście podali ilość widzów w liczbach całkowitych, to wtedy można powiedzieć, że ilość widzów spadła o 6,61%.
odpowiedź
User
@Kolis
Chyba musisz cofnąć się do podstawówki 😂 Jeśli już to oglądalność np. spadła o 0,1 pp.
odpowiedź