SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Style liderem oglądalności, Polsat Play wyprzedził HGTV

We wrześniu br. liderem oglądalności wśród kanałów lifestylowych było TVN Style. Największy wzrost w zestawieniu zanotowało Active Family, a na czele spadków uplasował się kanał Domo+ - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Udział TVN Style w rynku telewizyjnym we wrześniu 2019 roku wyniósł 0,56 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom. W porównaniu do września 2018 roku wynik ten zmniejszył się o 5,25 proc.

Z trzeciej na drugą lokatę awansował Polsat Play, którego wynik w analizowanym okresie zwiększył się o 18,42 proc. i wyniósł 0,54 proc.

Na kolejną lokatę, z udziałem wynoszącym 0,49 proc., spadło HGTV. Wynik tego kanału zmalał o 4,64 proc.

Na dziesiątej lokacie (po awansie z jedenastej) znalazła się stacja Active Family, która pochwalić się mogła największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 78,38 proc. do 0,07 proc.

Z kolei największą stratę zanotował kanał Domo+, który zajął siódmą pozycję. Jego wynik zmalał o 19,15 proc. do 0,11 proc.

Wśród widzów pomiędzy 16. a 49. rokiem życia pozycję lidera we wrześniu br. też zajęło TVN Style. Jego udział w tym ujęciu wyniósł 0,91 proc., po wzroście o 9,33 proc.

Drugie miejsce zajął kanał Polsat Play (udział tej stacji względem września ub.r. wzrósł o 43,41 proc. do 0,63 proc.), który wyprzedził HGTV (w dół o 13,14 proc. do 0,58 proc.).

Największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 44,58 proc. do 0,12 proc., również i tutaj zanotowało Active Family. Z kolei najwięcej w tym ujęciu straciło BBC Lifestyle - było to 45,45 proc. do 0,03 proc.

Dołącz do dyskusji: TVN Style liderem oglądalności, Polsat Play wyprzedził HGTV

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Oglądam tvp
Każdy program opóżniony o 15 minut z powodu bloków reklamowych
odpowiedź