SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale z najwyższą oglądalnością, Romance TV najbardziej w dół

W marcu pozycję niekwestionowanego lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Sci Fi, a liderem spadków była stacja Romance TV.

Article

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w marcu 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 2,90 proc. i ukształtował się na poziomie 1,42 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,88 proc., po wzroście o 6,02 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,52 proc. (do góry o 15,56 proc.).

Najwięcej zyskał kanał Sci Fi, który awansował z miejsca 23. na 18. Jego udział zwiększył się o 66,67 proc. do 0,10 proc.

Z kolei najwięcej straciła stacja Romance TV, której wynik zmalał o 39,13 proc. do 0,14 proc. udziału. W zestawieniu spadła ona z 11. na 12. miejsce.

W grupie komercyjnej 16-49 w lutym br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,39 proc., po spadku o 4,14 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (0,89 proc. udziału; spadek o 2,20 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Comedy Central, który awansował z miejsca czwartego (0,87 proc.; do góry o 67,31 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 120 proc. do 0,11 proc., pochwalić się mógł Sci Fi. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił kanał Romance TV - było to 76,19 proc. do 0,05 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale z najwyższą oglądalnością, Romance TV najbardziej w dół

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ania
Romance TV w kółko to samo to nie ma sie co dziwić, że oglądalność w dół.
odpowiedź
User
agape
Romance TV w kółko to samo to nie ma sie co dziwić, że oglądalność w dół.


Comedy Central to niby inaczej?Chociaż ten duży wzrost spowodowany zapewne nowymi odcinkami Teorii Wielkiego Podrywu.
odpowiedź