SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Lepiej późno niż wcale” traci widzów. Pierwszy zobaczyło 1,3 mln - ostatni 933 tys.

Nowy program „Lepiej późno niż wcale” po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio 1,11 mln widzów, a jego oglądalność spada z odcinka na odcinek. Polsat w czasie nadawania nowego formatu jak na razie jest drugi w rynku.

Uczestnicy „Lepiej późno niż wcale”; fot. G. PiekarskiArticle

Program „Lepiej późno niż wcale” nadawany jest w Polsacie w piątki o godz. 21.05, począwszy od 14 września br. Średnia oglądalność trzech odcinków nowego projektu wyniosła 1,11 mln widzów, co przełożyło się na 8,54 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 8,46 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 8,21 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków obejrzało średnio 2,83 mln osób w grupie 4+ (w 16-49 było to 1,13 mln, a w 16-59 - 1,66 mln; dane udostępnione przez Codemedia).

Oglądalność produkcji spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 1,31 mln osób, drugi - 1,08 mln, a trzeci - 933 tys.

Polsat w czasie emisji nowego programu zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym wśród czterech głównych stacji. Pierwsza lokata należy do TVP1, która nadaje wtedy „Big Music Quiz” oraz transmisje sportowe, co daje jej 14,44 proc. udziału. Trzecie miejsce zajmuje TVN (filmy fabularne; 7,26 proc.), a czwarte - TVP2 (gł. „Rodzinka.pl”; 5,94 proc.).

Wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59 Polsat jest trzeci.

„Lepiej późno niż wcale” to realizowany przez Golden Media Polska program w którym czwórka dojrzałych przyjaciół celebrytów udała się w podróż życia do Azji. Są to: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke. W tzw. „podróży życia” bohaterom towarzyszył jako przewodnik Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje.

Celebryci odwiedzili egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji. W pierwszym z tych państw byli w Tokio (w którym m.in. odbyli wycieczkę metrem, gościli w salonach hazardowych Pachinko) oraz Kioto (złożyli tam wizytę w domu gejsz). W Korei odwiedzili Seul (a w nim m.in. klinikę chirurgii plastycznej), a w Indonezji - wyspę Bali (gdzie m.in. skakali z wodospadu oraz nurkowali w poszukiwaniu diabłów morskich).

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 10,91 proc.

Dołącz do dyskusji: „Lepiej późno niż wcale” traci widzów. Pierwszy zobaczyło 1,3 mln - ostatni 933 tys.

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rynienka
Ilość błędów popełnianych ostatnio na tym portalu jest skandaliczna.

Od kiedy "Alarm" i "The Wall" są na TVN? Ba, co mają wspólnego z pasmem "Lepiej późno niż wcale", skoro ten jest ok. 21:30, czyli już po zakończeniu tych programów?
odpowiedź
User
rurku
Ostatni miał tyle, bo siatkówka była.
Szkoda, że oglądalność spada, bo ten program bardzo się udał Polsatowi. I wszędzie w komentarzach widzowie są nim zachwyceni.
odpowiedź
User
cy te
Nie trawię tego yutubera, wyłaczyłem, więc zabieg odmłodzenia widowni chyba się udał ;)
odpowiedź