SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ogłoszono konkurs na szefa Polskiego Radia 24

Polskie Radio rozpisało konkurs na dyrektora rozgłośni informacyjnej PR 24. Do tej pory stacja podlegała Grzegorzowi Stranzowi, wicedyrektorowi Informacyjnej Agencji Radiowej.

Article

Redakcję Polskiego Radia 24 przeniesiono do powołanego z początkiem kwietnia br. Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej, którego dyrektorem jest Krzysztof Łuszczewski. Na czas trwania konkursu Łuszczewski pokieruje redakcją informacyjnej stacji.

Polskie Radio czeka na zgłoszenia kandydatów na szefa PR 24 do 22 kwietnia br. W pierwszym etapie konkursu weryfikowane będą formalności aplikacyjne, a drugi etap polegać ma na rozmowach z wybranymi kandydatami, które przeprowadzi komisja konkursowa.

Polskie Radio 24 nadaje w internecie i cyfrowo w aglomeracji warszawskiej i katowickiej. Od 1 sierpnia br. - po uruchomieniu kolejnych urządzeń nadawczych - sygnał radia będzie dostępny w Gdańsku, Kielcach, Wrocławiu, Krakowie i Szczecinie (przeczytaj o tym).

Według badania Radio Track od września ub.r. do lutego br. udział Polskiego Radia 24 w rynku radiowym Aglomeracji Śląskiej wyniósł 0,1 proc. (zobacz jego pełne wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ogłoszono konkurs na szefa Polskiego Radia 24

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PR
Konkurs jak wszystko w PR ustawione.
9 8
odpowiedź
User
Władek Bogdanowski wygra!!!!!!!!!!!!
W Olszytnie nasz Władzio mówi, że z Włodkiem Czarzastym już ma wszystko dograne. Siezieniewski tu nie decyduje. Tak mówi Władek - a jak jest?
9 8
odpowiedź
User
Olo
To, że Włodek ma pod butem prezesów rozgłośni regionalnych jeszcze nie oznacza, że ma na pasku Siezienia. Jędruś ma bezpośrednie przełożenie na służby i krajową radę, więc Włodek i Władek mogą mu skoczyć.
9 8
odpowiedź
User
Nasz Władek wygra!!!
Radio Olsztyn będzie wielkie, bo nasz Władek ogra warszawskich gryzipiórków. KRRiT nam nie straszny.
9 8
odpowiedź
User
Olo
Radio Olsztyn już jest Wielkie. Na Jeziorach! Alleluja i do przodu!
9 8
odpowiedź