SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Ogrzewamy inteligentnie” - Multi Communications z kampanią dla Veolia Energia Warszawa

Agencja Multi Communications przeprowadzi kampanię „Ogrzewamy inteligentnie” dla projektu Inteligentna Sieć Ciepłownicza. Inwestycja o wartości 52 mln zł jest realizowana przez firmę Veolia Energia Warszawa.

Article

Inteligentna Sieć Ciepłownicza to projekt, który dzięki ograniczeniu strat ciepła na przesyle pozwoli zredukować emisję dwutlenku węgla w stolicy o ponad 14 tys. ton rocznie. Jest to projekt wielopoziomowy, rozłożony w czasie i łączący specjalistyczne kompetencje.

Działania edukacyjne mają podnieść świadomość odbiorców energii cieplnej na temat inwestycji, a działania komunikacyjne wskazywać korzyści dla środowiska oraz konsumenta.

Agencja Multi Communications odpowiada za przygotowanie koncepcji i przeprowadzenie kompleksowej kampanii informacyjno-edukacyjnej. Do jej zadań należą m.in. działania z zakresu media relations, organizacja spotkań z mieszkańcami oraz zaplanowanie, a także realizacja kampanii na nośnikach outdoorowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Ogrzewamy inteligentnie” - Multi Communications z kampanią dla Veolia Energia Warszawa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl