SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olga Sobieraj po 16 latach odeszła z Ogilvy & Mather, agencja z tymczasowym szefem

Olga Sobieraj po ponad 16 latach zakończyła pracę w polskim oddziale Grupy Ogilvy & Mather, w którym przez ostatnie lata pełniła funkcję CEO. Tymczasowo jej obowiązki przejął Alex Herdt, szef Ogilvy & Mather w Europie Środkowo-Wschodniej.

Olga Sobieraj Article

Olga Sobieraj nie podaj powodów odejścia z Ogilvy & Mather ani swoich dalszych planów zawodowych. - Ostatnie tygodnie wykorzystaliśmy na przekazanie Alexowi bieżącego biznesu. Agencję pozostawiam z doskonałym zespołem, który gwarantuje utrzymanie najwyższego standardu obsługi klientów - podkreśliła w komunikacie przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

Funkcję CEO w Grupie Ogilvy & Mather pełniła od września 2013 roku, po odejściu z firmy wieloletniego szefa Tomasza Bałuka. Niedługo potem grupa mocno przeobraziła swoją strukturę: połączono agencje Ogilvy & Mather Advertising i Ogilvy Action oraz uruchomiono agencję Ogilvy One i dom mediowy Neo@Ogilvy (więcej o tym).

Z siecią Ogilvy Olga Sobieraj była związana w sumie przez nieco ponad 16 lat. Wcześniej pełniła w niej funkcje m.in. dyrektor zarządzającej Gruppa66 Ogilvy oraz CEO i członka zarządu Ogilvy Group Polska.

Dołącz do dyskusji: Olga Sobieraj po 16 latach odeszła z Ogilvy & Mather, agencja z tymczasowym szefem

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rambo
16 lat w Mordorze u zachodniego pracodawcy, szacunek!
16 11
odpowiedź
User
kinsky
to nie mordor, to saska
15 10
odpowiedź
User
Ramadi
No teraz to jedyne co Ogilvy może zrobić (bo co mu pozostało) to odbić się od dna. Powodzenia!
20 10
odpowiedź